Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jestem beciakiem???

Wróciłem z Hiszpanii od swojej przyjaciółki która jest na Erasmusie, chciałem zwiedzić sobie Hiszpanie i ją odwiedzić. Otóż kiedyś się w niej podkochiwałem ale ona miała moje zaloty w dupie, no ale przyjaźniliśmy się dalej.

Na ten semestr wyleciała do Hiszpanii na erasmusa. Zanim wyleciała zerwala tu z chłopakiem. Oczywiście jak to na Erasmusie nie czekała zbyt długo i znalazła tam chłopa, rzucił ją przed świętami xd

Ja do niej przyleciałem przed nowym rokiem noi tam opowiedziała mi wszystko i mówiła ze jestem kochany ze do niej przyleciałem itd.

Sylwestra spędziliśmy tam z innymi erasmusami a potem wróciliśmy do mieszkania… i cyk skończyliśmy razem w łóżku, nie odmówiłem bo zresztą sam byłem na nią napalony xd Powiedziała mi że chciałaby żebyśmy byli razem, że zamiast od razu ze mną spróbować to latała jak głupia do innych. Noi do końca wyjazdu wszędzie chodziliśmy razem i jeszcze raz przed moim wylotem do Polski skonsumowaliśmy związek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście zakochany i tak dalej, ale jak wróciłem do Polski myśle sobie co jej się tak nagle przestawiło w głowie że nagle stwierdziła „hej ten typ co mnie nie interesował, teraz mi przy nim mokro”, czy ona mnie chce na dzieciaka wziąć bo Enrique zapylił i zwiał xd

Piszemy ze sobą i tak dalej, wraca pod koniec stycznia i wtedy będziemy razem tutaj w Polsce.

#tinder #erasmus #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #blackpill

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b5c7593aff44a0fb1a8f43
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 15
Powiedziała mi że chciałaby żebyśmy byli razem, że zamiast od razu ze mną spróbować to latała jak głupia do innych.


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, to nie ma prawa się udać. Ja bym od razu dystansował po takim tekście.

Przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji w związku z nią pamiętaj, żeby brać na siebie samego poprawkę, bo:

Otóż kiedyś się w niej podkochiwałem


oraz

nie odmówiłem bo zresztą sam byłem na nią napalony xd


a także
@AnonimoweMirkoWyznania ciężka sprawa Mirasie. Z jednej strony nie byłeś/jesteś jej pierwszym wyborem, z drugiej byłeś jej orbiterem przez dłuższy czas i w końcu otrzymałeś nagrodę - chociaż tyle. Ja bym obserwował ją na razie i się nie podniecał za bardzo( ͡º ͜ʖ͡º) I jak koledzy powiedzieli testy na ojcostwo jak coś.
@AnonimoweMirkoWyznania: To nie jest ciężka sprawa. Laska się przejechała na łobuzach i myśli, że jak da miłemu beciakowi to z nią zechce być, ha tfu. Same red flagi a Ty latasz za taka cichodajką szukająca przygód lol

Laska została odrzucona od enrique i Ty byłeś tylko zapchajdziura. Skoczyła na Twojego khutasa bo potrzebowała walidacji - chciała się czuć komuś potrzebna i to wlasnie w Tobie zobaczyła
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak ci się rzeczywiście podoba to ja bym na twoim miejscu korzystał, potraktuj to jak zabawe i wyciągnij z tego tyle frajdy ile jesteś w stanie. Tylko nie przyzwyczjaj sie do niej za bardzo, bo i tak się pewnie w końcu puści xd. Potraktuj to jak darmowe wypożyczenie spoko fury, z jednej strony przykro, bo wiesz, ze na chwile, ale co sie pobawisz to twoje.
@AnonimoweMirkoWyznania: Bez kitu, może już Enrique zapylil xD. Ale miałem podobną sytuację, startowałem do panny ona olewała mnie bo miała na radarze jakiegoś Chada, później Chad ja olał a ona nagle zmiana 180% i do mnie żebyśmy mogli zamieszkać razem, że fajny jestem. xD. Było to w gościach przy znajomych, Ja mówię "a co ja jestem wyjście awaryjne ?" Zjarała buraka szmata
Ogólnie spoko dupa, ale źle bym się z tym