Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Siemka, potrzebuję pomocy
Szukam jak najlepiej zdobyć status studenta (potrzebny mi do pracy ) od początku tego semestru najlepiej do początku kolejnego tzn na semestr letni. Najlepiej #warszawa , chyba że da się to jakoś zdalnie ogarnąć ? Najlepiej było by za darmo ale mogę też zapłacić, wiadomo, nim taniej tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogarniał ktoś coś takiego i chciał by pomóc ? Byłbym wdzięczny ( ͡º ͜ʖ͡º)
#studia #pracbaza #pytanie #pomocy #studbaza
  • 10
@Don_Simon: kiedyś takie pieczątki niezbędne robilo się ze stempla od ziemniaka...... legitki też można było ogarnąć łatwo. Teraz to nie wiem, bo to wszystko ellektronicznie. Informatyka jak widać nie zawsze jest ratunkiem dla ludzi a czasem bywa 5 kołem u wozu.
@Don_Simon: Tylko pamiętaj o 2 § 12 Kodeksu pracy nie jest dopuszczalne zastąpienie umowy o pracę umową cywilnoprawną przy zachowaniu warunków wykonywania pracy, określonych w art. 22 § 1 Kodeksu pracy.

Pracodawca powinien pamiętać, iż zgodnie z art. 281 pkt 1 Kodeksu pracy, "kto, będąc pracodawcą lub działając w jego imieniu - zawiera umowę cywilnoprawną w warunkach, w których zgodnie z art. 22 § 1 powinna być zawarta umowa o pracę,