Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć jestem płci męskiej i mam 27 lat. Cery nigdy nie miałem idealnej, aczkolwiek nie było nigdy też masakry, czasem pojedyńcze punkty w okresie dojrzewania, albo jak najadłem się zbyt dużo śmieciowego jedzenia. W wieku 25 lat mój stan cery zaczął się drastycznie pogarszać, zaczęły mi wychodzić okropne ropne pryszcze na żuchwie oraz brodzie. Przerobiłem już kilku najlepszych dermatologów u mnie w mieście i niestety praktycznie każdy mówi, że kuracja izotretynoiną jest nie unikniona. Niestety maści i antybiotyki nie pomagają. I tu kieruję pytanie.

Czy uważacie, że jest sens wybrać się będąc mężczyzną do endokrynologa? Moja dziewczyna miała spore problemy hormonalne i po ogarnięciu ich trądzik ustąpił.
#tradzik #hormony #pryszcze #izotek

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b4948d3aff44a0fb1a6250
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A może to reakcja alergiczna? Odpal sobie badania hormonalne(tarczyca, płciowe), generalnie pakiet morfo i inne rzeczy jeżeli nie robiłeś nigdy. Ja bym dorzucił gluten (transglutaminaza, endomysium m gladkich) i laktoze.
  • Odpowiedz