Wpis z mikrobloga

Cola zero w Polsce smakuje jak kwas... Co innego na zachodzie np. W UK. Jak przyjechałem z UK do Polski to byłem w szoku że takie gówno tu sprzedają
@CreativePL: w żabce kupowałem, spoko opcja jak chcesz wypić wieczorem a masz kłopoty ze snem.
Smakuje trochę gorzej niż zwykłe zero, trochę jakby słodsze, ale ogólnie jest git
szukałem w Selgrosie butelek 2l ale nie ma, jakby ktoś wiedział gdzie są do dostania większe to dajcie znać
@KartaSieciowa: aromat kofeiny to jest właśnie kofeina. Wszystko co jest w składzie mniej niż 0.1% bodajże może być tak traktowane na etykiecie, bo inaczej musiałaby być sprzedawana jako suplement diety. Zresztą pomijając semantykę etykiety, aromat kofeiny nie ma sensu bo ilość WB jakiej jest dodawana nie jest chyba wyczuwalna, a ma głównie na celu spowodowanie uzależnienia.
@KartaSieciowa: 0.012g czyli 12mg. Niby nie dużo zale zalecana bezpieczna dawka dla osoby dorosłej to 400mg. Jak wypijesz litr coli to już masz 120mg. Czyli działać działa na mnie, szczególnie że mnie kofeina szybko kopie w małych dawkach.
@CreativePL: było jakoś w połowie 2022 w żabkach, ale skoro już nie ma, to chyba mało kto kupował. Ja raz kupiłem i nie smakowała dobrze. Miałem też porównanie z Colą Zero Zero z Hiszpanii i ta dostępna w Polsce była dużo gorsza.
@QUANTUM-DICK: Ogólnie to mam flashbeki że ja z kilka miechów temu wrzucałem własnie na wykop "Recenzje" tego opisując to właśnie "zero smaku" ale jak teraz próbowałem to nie jest aż taka zła. Poprosiłem rodziców że jak w dojczlandzie znajdą żeby mi kupili większe butelki. Bo jednak kurde 12zł za 1,6l to jest dużo $ :/