Wpis z mikrobloga

@deafpool: i teraz nikt mi nie zarzuci że nie mam racji powtarzam od 2 lat że wargaming swoim modelem przechodzi stopniowo na pay to win, na chwilę obecną widzimy wallet win player system a wiec za około rok do max 2 będzie pełne p2w
  • Odpowiedz
@deafpool: to proste pojazdy premium będą od 8 do 10 tieru a ich specyfikację będą dawały realną przewagę w rozgrywce tak się na chwile obecną dzieje z tierem 8 i kilkoma czołgami tieru 10, w tamtym roku wargaming zastanawiał się na zmianą koncepcji kont premium chcieli je uatrakcyjnić wyróżnić ja to odebrałem w następujący sposób: chcą poszerzyć przepaść pomiędzy zwykłym graczem a graczem premium i to im systematycznie się udaje, dziś
  • Odpowiedz
@FanWichury: konto premium nie daje żadnej przewagi w porównaniu do gracza bez konta premium. różnica jest jedynie w kredytach/doświadczeniu.
czołgi premium (w większości) są porównywalne z drzewkowymi (poza kilkoma wyjątkami i ostatnio BZ). jakby tego było mało za obligacje masz czołgi premium (nie topowe, ale spokojnie dające radę).

pozatym kilka zł na miesiąc to chyba nie jakiś duży wydatek, a oni w końcu musza utrzymywać infrastrukture (która zdrożała w ostatnich latach),
  • Odpowiedz
@FanWichury: W jaki sposób WoT niby staje się P2W? Tutaj masz czołg, który wygląda na nieco gorszy niż ten z drzewka i o dziwo też możesz go zdobyć nie wydając na tą gę ani złotówki, bo te 3,5k golda spokojnie jesteś w stanie wyfarmić z CW/Gier wojennych/turniejów itd. przy okazji zbierając obligacje na kolejną premkę.
Te mityczne BZ są toksyczne, ale w większości randomy są przez nie dominowane z dobrymi graczami
  • Odpowiedz