Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr różowa chce jechać beze mnie na wakacje i będzie tam jej były

W związku nie mogę na nic narzekać, ale ostatnio jedna sprawa mnie lekko zabolała i nie wiem, czy przypadkiem nie przesadzam. Do sedna: jakiś czas temu różowa dostała od swojej paczki znajomych propozycje wyjazdu nad morze na tydzień. Niestety, w terminie, który wybrali nie dostanę urlopu. Najgorsza kwestia dla mnie to ta, ze na wyjeździe będzie jej były (członek paczki) - zreszta sam jej o tym powiedziałem. Jej odpowiedz była taka, ze przecież nic do siebie nie czuja, a ze przyjaźni się on z reszta osób, to ona tez ma po prostu z nim jakiś kontakt. W mojej głowie mam dwie sprzeczne myśli - z jednej strony nie mogę być zaborczy i zabronić jej wyjazdu ze znajomymi, a z drugiej strasznie mi przykro, ze tak wyszło. Oceńcie to może bardziej obiektywnym okiem.

#zwiazki #wakacje

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b4252d3aff44a0fb1a54bf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 12
12331: nie wyobrazam sobie takich akcji z rozową ktora bierze mnie na powaznie
nie znam waszego zwiazku i moge bredzic ale wyglada troche na sytuacje jakby rozowa byla z tobą bo z kims trzeba.....
wiele rózowych odwala takie akcje niestety bo babie przeciez nie wypada byc samej.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri