Wpis z mikrobloga

Moi mili jak to jest że psiknąłem się perfumami Dior savague w sephorze podczas mojego pobytu w galerii i zapach był bardzo przyjemny i nawet 3 dni później czułem go na ubraniach a jakis miesiąc później byłem w innej galerii i psiknąłem się dokładnie tymi samymi diorami i zapach utrzymywał się może max godzine.. i to nie tak intensywnie. #perfumy
  • 9
@JesteMlodyGzGdyni: Pytanie jeszcze jak aplikujesz perfumy, bo jak nawalisz bezpośrednio pod nosem np. na klatę to Ty zaraz przestaniesz je czuć, ale otoczenie bez problemu wyczuje. W dużych internetowych perfumeriach jak Notino czy Flaconi to raczej świeże batche dostaniesz, bo tam jest wysoka płynność. Możesz polować na jak najniższą cenę na perfumehub i mieć wywalone w parametry, albo szukać na Alledrogo i olx'ach starszych roczników.
@WilkSyty: czyli mam rozumieć ze im starszy batch tym lepiej czuć? Dlaczego tak jest? Myślałem ze jest na odwrót ze im starsze perfumy tym gorzej je czuć.. i czy jak będę chciał kupić w perfumerii to mogę poprosić o starszy batch i mi taki dadzą po jakiejs dacie ? Czy raczej to niemożliwe