Wpis z mikrobloga

Witam

Państwo twierdzą, że zataiłem faktury i oszukałem. Faktury otrzymali Gimper, Revo, Konopski, Dramcia, Dominik Bos, Prostracja, Spysiński.

Proszę nie manipulować i nie twierdzić, że to moi ludzie oraz, że uczestniczą w tajemniczym karmowym spisku wszak z Konopskim miałem długi internetowy spór. Co do obiektywności innych kanałów również nie widzę zastrzeżeń.

Z tego co wiem kanały newsowe nagrywają o tym odcinek po prostu bądźcie cierpliwi.

Pytacie dlaczego nie dam faktur 30 anonimowym wykopkom.

W mojej akcji chodziło o to by psy dostawały karmę a nie faktury.

Serdecznie pozdrawiam
#famemma #wardega #patostreamy
  • 102
  • Odpowiedz
@sawardega: przeprosisz, że odcinki cykliczne się nie pojawiały a Twoje dowody na wpłaty to jakies tabelki które może zrobić każdy? Chyba rozumiesz dlaczego jesteśmy oburzeni? Myślałem, że zrobisz rzetelne rozliczenie a tu takie kwiatki. W dodatku nie podważalnym jest fakt, że zajęło Ci to dwa lata. Ja już więcej ppv od Ciebie na zwierzaki nie kupię bo za bardzo się z tym ociagales lub zbyt mało dodawałeś relacji na instagramie z
  • Odpowiedz
@sawardega: Nie sądzisz, że o wiele prostszym rozwiązaniem byłoby nagranie obszernego podsumowania akcji, gdzie udokumentowałbyś każdy wyjazd z karmą? Są zdjęcia z tego jak dostarczyłeś karmę 4 schroniskom w grudniu, gdzie pozostałe 11?
Lista schronisk uważam, że byłaby dowodem niepodważalnym, z fakturkami teoretycznie różnie może być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Choć jestem zdania, że karma trafiła tam gdzie miała trafić, ale to rozliczenie jest dość rozczarowujące.
  • Odpowiedz
@sawardega: niema żadnego spisku. po prostu odwaliłeś "rozliczenie" na #!$%@? się a od innych wymagasz rzetelności i transparentności. przyznaj że robisz to specjalnie, żeby pokazać swojej dzieciarni że nie uginasz się przed wykopem
  • Odpowiedz
@sawardega: Ano straszna rzecz by się zadziała jakby jakaś fundacja dostała maila od wykopka z pytaniem o karmę. To nie tak że sam oznaczałeś fundacje na swoim story gdy jeszcze chciało ci się to robić.
  • Odpowiedz
@sawardega: Po prostu panie Sylwester dales przyslowiowej "dupy" i teraz jak to sie mowi, "idz pan w #!$%@?". Szeryf internetu prostej sprawy nie potrafil zrobic nalezycie, kupic karme i zawiezc do schronisk, tak po prostu, naprawde logistyczny everest do dogrania i mow sobie i tlumacz jak chcesz, karme zes wozil tylko jak Ci sie to oplacalo, taka prawda, gosci brales w ich pickach popularnosci i nagrywamy psiakobusa. Zwyrol z ciebie, kawal
  • Odpowiedz
@sawardega:
Uważam że jesteś mądrym gościem i nie #!$%@?łbyś takiej rzeczy. Uważam tez że zbiórka powinna zostać rozliczona jak należy, choćby z szacunku do osób, które brały w niej udział. Wiele osób się wtedy zmobilizowało i pobiłeś rekord ppv. Teraz wiele z tych osób kładzie lachę na takie zbiórki przez właśnie takie podejście.

Fajnie, że pieski dostały karmę, ale dodatkowo obrzydziłeś akcje charytatywne wielu osobą. Ciebie można lubić, albo nie lubić...
  • Odpowiedz