Wpis z mikrobloga

@Gregory960 to zapraszam jezdzic, jakbys jezdzil tak jak ja to bys inaczej gadal. Napiwek wgl dajesz czy dziad jestes i 0 zl i jeszcze dasz opinie ze "#!$%@? zimne" bo ,esrales sie i zamowiles zarcie 10km od miejsca zamieszkania i masz problemy ze #!$%@? sie wychlodzilo. pozwolisz czasem komus sie zalatwic w ubikacji czy w dupie masz tych ludzi. Egoizmem wali na kilometr.
@Xolan: Każdy pracuje za tyle ile sobie wynegocjował. Na cholerę płacić komuś napiwek? Omija tym podatki i rypie wszystkich dookoła. Niech całkowity koszt będzie zawsze i wszędzie ujęty w końcowej cenie. Co mnie obchodzi ile zarabia dostawca czy kelnerka? Jeżeli jeździ/obsługuje bez napiwków to widocznie mu się to opłaca. Mi nikt nie daje napiwku za szybkie postawienie serwera i nie płaczę z tego powodu. Podstawa mi wystarcza na wszystko do życia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Xolan: dales mi 2 min na odpowiedz? Juz cie mamy po IP wykop z nami wspolpracuje centrala pozdrawia C:

A tak serio, koleś sam robie w gastro, mam wywozki to wsiadam i jade czy jest napiwek czy nie ma. Takie masz warunki jak se wynegocjowales, skoro taki jestes odwazny w necie to idz do koordynatora i mu wygarnij ze cie w #!$%@? robi XD nie pozdrawiam bo żes pan cham, prostak,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gregory960: czyli kurierow w dupe #!$%@? miedzynarodowa korporacja. Swoja droga jak kurier w tempie ekspres dostarcza mi żarełko to zawsze mam szklance w przedpokoju jakies 10/20 zł na tipa.
Patrzac ze strony gastro - rekordowo za dostawe mialem 350% tipa - ale to jest specyfika miejsc w ktorych robie
@cybulion a tak z innej mańki i tak calkiem serio. Jak teraz sie gastro ma Twoim zdaniem? Widac mniej zamowien? Bedzie coraz drozej? Bo widze ciagle jakies artykuly ze drastyczne podwyzki ida i ludzie zamykaja knajpy albo podwyzszaja ceny. Ale za pizze 40cm za 50 zl to nawet dla osoby ktora juz cos wiecej zarabia niz srednia krajowa, to te 5 dych jest duzo. Jal sie doda jeszcze sosy/dostawe to jeszcze wiecej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xolan: zalezy, male gastro będzie padac. Sa pewne granice tego ile chcesz wydac hajsu na kotleta. Dostawy z tygodnia na tydzien za to samo placisz +5% na takiej samej fvat. Plus rachunki jak ci sie umowy koncza teraz na gaz prad to lipa.
W moim miescie rodzinnym padly 2 stare restauracje, narazie w jednej wprowadzil sie ósmy kebab w miescie.
Tu gdzie ja robie - narazie jest w normie w kazdym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cybulion: : czyli kurierow w dupe #!$%@? miedzynarodowa korporacja.

Zgadzam sie. Dobrze ze pyszne cos ze zwiazkiem zawodowym kombinuje.

Ja w Danii nigdy nie dostałem tipa będąc przez miesiąc kurierem. Nie musiałem, bo miałem godziwą płacę.