Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@arinkao jadłem nuggetsy na sylwestra ( ͡° ʖ̯ ͡°)
coś na szybko i na 2-3 dni, chyba wjedzie mieszanka chińska i jakieś warzywa jakie znajdę w domu (no i mięso)

A przyczyny shadowbana które wskazałaś to jedno, ale wydaje mi się że clue leży po drugiej stronie - ułomności moderacji

Zauważyłem, że shadowbany często lecą za przekleństwa, więc jeśli to masz na myśli przez niewyparzenie to masz rację
  • Odpowiedz
@Goronco: Może nie być żadnych przekleństw ale jest osoba, mody znają poniektórych ludzi dobrze, Ciebie też. To normalni ludzie, siedzą tu z nami i czytają. Nie pisałam: patrzcie jaki pieprz...y obiadek dziś zrobiłam, ku...wa jakie to dobre, zasrana sałatka wchodzi jak... dobra nie kończę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@arinkao wiem że znają ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale shadowban nadal wlatuje stosunkowo rzadko, to ciekawe.

Bez przesady że "normalni" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mimo że @Sprus stał przeciwko mnie, to przyznaję mu rację ¯\(ツ)/¯ Oj ciekawe czasy idą - za 20 lat #!$%@? będą samotne


@Goronco: nie tyle stałem przeciwko tobie co przeciwko narracji, że duże doświadczenie u kobiet nic nie znaczy

znaczy bardzo dużo i duży "przebieg" u kobiet w oczywisty sposób obniża jej wartość pod kątem długotrwałej zdrowej relacji ponieważ kobiety inaczej podchodzą do seksu i inaczej podchodzą do obcowania z mężczyznami
  • Odpowiedz
Uff, dzięki ()


@arinkao: nie zrozumiałaś? nie mam zamiaru brać udziału w tej dyskusji... Z TOBĄ

BO NIE MASZ W NIEJ NIC DO POWIEDZENIA

TO TY NIE MASZ ARGUMENTÓW

W DODATKU UŻYWASZ EPITETÓW WOBEC MNIE A NIE WOBEC ZJAWISKA KTÓRE OMAWIAM

więc to, że nie mam zamiaru brać udziału w dyskusji nie świadczy o tym, że nie mam zdania, albo wycofuję się z powodu braku
  • Odpowiedz
@Sprus: Miałeś już iść oglądać cycki a nie ględzić. Nie odniosę się bo nie czytam nawet tego, nie licz na to.

Ten caps look to normalnie jakby wołanie: halo, jestem niezrównoważony, patrzcie na mnie! ¯\_(ツ)_/¯

  • Odpowiedz
Miałeś już iść oglądać cycki a nie ględzić.


merytoryczna dyskusja to dla ciebie ględzenie... nie popłacz się za to zabawnie widzieć jak kolejny raz udowadniasz swój "poziom"

Nie odniosę się bo nie czytam nawet tego, nie licz na to.


no właśnie to "nie odnoszenie się" świadczy o tym, że mam rację oraz o twoim poziomie

poza tym zabawnie oglądać jak kolejny raz "nie odnosisz się" do moich wypowiedzi próbując być "inteligentnie" złośliwa
  • Odpowiedz
Nie czytam.


@arinkao:

mimo to odpowiadasz xD

poza tym... nie czytanie to raczej nie jest powód do chwalenia się xD

już nie mówiąc o rozumieniu xD
  • Odpowiedz