Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 198
Nie spodziewałam się tego, że zatęsknię za #medicover, bo #enelmed to nieśmieszny żart. Terminy do internisty gorsze jak na NFZ, baby na infolinii nieogarnięte (jedna rzeczywiście chciała mi pomóc, reszta była chyba tam z przypadku). W zeszłym tygodniu udało mi się dostać do ich lekarza, dostałam leczenie objawowe, l4 do końca tygodnia i informacje, że jak się nie poprawi to mam dzwonić, to xD, bo jak mój stan zdrowia się nie poprawiał, a tylko pogarszał i próbowałam umówić się na kolejną wizytę, to terminy były już na koniec tego tygodnia. Do tego czasu wylądowałabym już w szpitalu. Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich zaślepionych uważających, że prywatna służba zdrowia, to idealne rozwiązanie.

  • 104
@santo900: Płacę - wymagam ( ͡° ͜ʖ ͡°). Taki Luxmed w momencie kiedy masz lekarza w pakiecie i brak dostępnych terminów to daje Ci "zgodę" na usługi dowolnego specjalisty z Twojego miasta i zwraca hajs. Więc nawet jak z terminem jest problem, to mam leczenie od reki.


@Papier_Toaletowy: to brzmi jakbyś miał klucze do każdego gabinetu w mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Green81: Masz w umowie określony termin, w którym muszą Cię przyjąć. Jak się nie wywiązują, to idziesz prywatnie i wysyłasz im fakturę.

Tak to działa z luxmed przynajmniej.

Ewentualnie zrezygnuj z ich usług. Opłacając abonament za coś, co nie działa, hodujesz patologię
@Green81: Nie wiem czy ktoś to pisał czy nie, ale oni mają podział na klientów z ulicy i abonamentowych. Jeśli zadzwonisz na infolinię i podasz się za klienta z ulicy i spytasz o termin to znajdą Ci na następny dzień. Potem musisz coś ściemnić, że się pomyliłeś ale ogólnie to działa.
@majkel_bialkov raczej niewolnik. Niestety przez takich niewolników ten kraj tak wygląda. To nawet nie jego wina. Brak edukacji i rozwoju. Trzeba winić rodziców i szkołe/y, a nie wyłącznie przygłupa, który zaciekle broni korporacji, która go dyma.


@Ziutek_Grabaz: Przepraszam? Czy właśnie mnie nazwałeś niewolnikiem? Może i korzystam z Enelmed i mam o nich takie zdanie, ale to nie czyni mnie niewolnikiem. Wyraźnie nie masz pojęcia o czym mówisz. Chcesz obwiniać mnie za