Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Planuje zagrać w Elden Ring ale martwię się czy nie będzie dla mnie za trudna. Przeszedłem Dark Souls 2 i 3, demon soulsa i bloodborne. Sekiro nie ruszyłem bo ta gra mnie zeżre i wypluje bo jest mega trudna. A jak jest z Elden Ring? Jakbyście porównali pod względem trudności do pozostałych soulslike?

#eldenring #ps5
  • 6
  • Odpowiedz
Przeszedłem Dark Souls 2 i 3, demon soulsa i bloodborne.


@LuftWafelki: w takim razie nie bedzie za trudne, w porownaniu do wspomnianych elden ma tylko ulatwienia dla przyciagania nowych graczy
  • Odpowiedz
Przeszedłem Dark Souls 2 i 3, demon soulsa i bloodborne.


@LuftWafelki: No to na spokojnie nie ma się nad czym zastanawiać.

A jak jest z Elden Ring? Jakbyś porównał pod względem trudności do pozostałych soulslike?

Jest dość nierówny, raz jest łatwiej, a raz trudniej i dla mnie to jest szczerze jeden z największych minusów tej gry. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że endgame wystrzeliwuje poziom trudności w górę, ale tragedii
  • Odpowiedz
@LuftWafelki: to najbardziej przystepne co wyszlo od from software, jak skonczyles ds2-3 i bloodborne to gdzie tu rozkmina. jednoczesnie last boss wymeczyl mnie najbardziej ze wszystkich tych gowien, byl wrecz badziewny w swoim dizajnie.
  • Odpowiedz
@LuftWafelki eldena może przejść każdy. Jeśli chcesz iść na łatwiznę to masz miliony ułatwień. Prochy, op buildy, otwarty świat w którym może po prostu wrócić do danej lokacji pozniej o wiele silniejszy, ale przede wszystkim z czego samemu zdarzało mi się korzystać, możliwość przyzwania graczy do pomocy praktycznie wszędzie. Jeśli trafi się ktoś ogarnięty to ubije bossa czy przejdzie loch za Ciebie xD
  • Odpowiedz