Wpis z mikrobloga

Jeszcze kilka lat temu mało kto słyszał o podlaskiej marce Euromilk. W przeciągu ostatnich kilku lat ta rodzinna firma stałą się krajowym potentatem jeśli chodzi o produkcję wozów paszowych oraz rozrzutników obornika, a jej produkty eksportowane są do aż 26 krajów na świecie w tym do Australii, Kanady czy na Azory! Myślę, że możemy być dumni z kolejnego polskiego producenta odnoszącego sukcesy w kraju i za granicą :)

#rolnictwo #traktorboners #motoryzacja #ciekawostki #polska #biznes #gospodarka
Matheo780 - Jeszcze kilka lat temu mało kto słyszał o podlaskiej marce Euromilk. W pr...

źródło: comment_1672595905HO9T1DdbZ5aJ9afr0IQWEU.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@blackmilk: byłem u nich w fabryce i zwiedzałem produkcję - robi mega wrażenie, a takiego typowego filmu z linii nie nagrywałem bo to trochę nudne, ja wolę maszyny w polu, natomiast sporo ujęć wykorzystałem w moim odcinku o historii Euromilka
  • Odpowiedz
Polecam poznać historię Euromilk, bo dzięki temu można zrozumieć skąd u nich tak duże doświadczenie w temacie maszyn rolniczych i technicznej obsługi rolnictwa - można powiedzieć, że od ponad 40 lat mają z rolnictwem do czynienia
  • Odpowiedz
@Matheo780: Krajowy potentat o którym nikt nigdy nie słyszał.

Polecam poznać historię Euromilk, bo dzięki temu można zrozumieć skąd u nich tak duże doświadczenie w temacie maszyn rolniczych i technicznej obsługi rolnictwa - można powiedzieć, że od ponad 40 lat mają z rolnictwem do czynienia


Ten wpis brzmi jak nachalna reklama.
  • Odpowiedz
@eeehhh: w takim razie każdej marce, którą opisuje robię nachalną reklamę.( ͡° ͜ʖ ͡°) Mówię zupełnie szczerze, sam kilka lat temu miałem o Euromilk opinię, że to kolejny producent klepiący budżetowe sprzęty jakich wielu w Polsce, jednak gdy odwiedziłem fabrykę i zobaczyłem jak wygląda to od kuchni, jakie własne technologie opracowują czy gdzie te sprzęty są wysyłane to naprawdę zrobiło to na mnie wrażenie - aż im
  • Odpowiedz
@slapdash: jeśli nie jesteś rolnikiem, nie jeździsz na targi, nie obserwujesz rolniczego yt i ogólnie rolniczej strony Internetu, a także nie byłeś nigdy przejazdem na podlaskiej prowincji to masz rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Matheo780: fajny film, firma wygląda na wartą śledzenia bo tu wszystko jest profesjonalnie wykonane. Strona internetowa firmy wygląda na smartfonach świetnie, produkty widać że są wysokiej jakości.
  • Odpowiedz
@Blaskun: aha, czyli jesteś komunistą/socjalistą? Pracownik zarabia tyle ile się umówił z pracodawcą, a zyski (lub straty) a co za tym idzie całe ryzyko oraz kapitał wnosi pracodawca, więc nie wiem czemu miałby ktoś dawać jeszcze coś ekstra pracownikom. To miły gest dobrej woli, ale nie można tego od nikogo wymagać i nie ma w tym nic złego
  • Odpowiedz
@Matheo780: To skąd te cięcia w płacach jak źle idzie? Wykorzystywanie złego rynku pracy i płacenie najniższej też jest spoko nie. Wiem wiem weź kredyt zmień miasto.
Ciekawe, czy ten sukces nie polega na taniej sile roboczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz