Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Urodziłem się i mieszkam w #warszawa, zawsze myślałem, że tutaj będę mieszkał na stałe. Mam jednak olbrzymi ból dupska, gdy ceny za mieszkanie to +15k z metra i mieszkanie niebędące klitką to już ponad bańka. Zastanawiam się czy obecnie nie lepiej byłoby zamieszkać gdzieś w mieście powiatowym. Patrzyłem na różne miasta np. Śląsku - ceny po 3,5-6k/m2, mógłbym kupić od ręki za gotówkę i wyremontować. Ja i różowa praca zdalna, dzieci nie chcemy, większość rzeczy kupuję przez internet albo w popularnych marketach, oferta kulturowo-gastronomiczna miasta, lotnisko itp. mnie interesuje średnio raz na miesiąc i wtedy podjechałbym te 45-60 minut w jedną stronę do miasta wojewódzkiego, czyli tyle ile teraz się jedzie z jednego końca Warszawy na drugi. Ktoś może ma doświadczenie w temacie? Sam nie wiem.

#nieruchomosci #kredythipoteczny

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b0df757b6d682323d6f37a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 24
haha, nie stać mnie na mieszkanie za bańkę w centrum warszawy, prosto od dewelopera, patrzcie jaki jestem biedny XD
Jak cie nie stać to kup sobie mieszkanie z wielkiej płyty za 500k 30 minut od centrum, ale nie ty przecież musisz mieszkać w CENTRUM w DEWELOPERSKIM xD

@AnonimoweMirkoWyznania:
@AnonimoweMirkoWyznania: Polecam takie rozwiazanie :) sama mieszkam w miescie 60 tys i nie wyobrazam sobie przeprowadzki do duzego. Pracuje zdalnie. Na miejscu mam wszystko, restauracje, kina, inne rozrywki. Wszedzie blisko, jest taniej. Nie ma problemu z przedszkolami (place 200 zl miesiecznie).
@AnonimoweMirkoWyznania: jak nie chcesz mieszkać uwiązany do samochodu to najlepsza opcja to Warszawa - przy linii tramwajowej lub metrze, a najlepiej obie opcje w zasięgu

Jak pierwszym instynktem po wyjściu z mieszkania jest poszukiwanie samochodu to pasuje każda lokalizacja gdzie w zasięgu jest miasto lub duży market. I nie ma sensu w takim wypadku kisić się w bloku.

Na śląsku mieszkania tanie bo każdy z kapitałem woli mieszkać w domu niż