Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mimo niechęci założyłem konto na Tinderze. Było ciężko bo niestety nie mam znajomych i nie umiem podtrzymywać znajomości (a co dopiero je zawierać). Jednak udało mi się znaleźć koleżankę z którą całkiem fajnie się pisało. W związku z tym postawiłem ją zaprosić na spacer (nic lepszego mi nie przyszło do głowy w momencie pisania). Są dwa problemy:
1. Jak się zachować na tym spotkaniu? Jakieś wskazówki czego nie mówić/nie robić a co jest wskazane? W internecie piszą, żeby kupić bukiet kwiatów i założyć garnitur, jednak według mnie to lekka przesada jak na pierwsze spotkanie.
2. Jak powiedzieć o tym spotkaniu rodzicom? Ojca to pewnie nie będzie interesowało, ale mamę już tak, bardzo kontroluje co robię (wiek 22). Obawiam się, że jak powiem wprost to mnie nie puści albo (nie wiem co gorsze) będzie gadać za plecami.
3. Załóżmy, że spotkanie się uda, co dalej? Koleżanka powinna zaproponować spotkanie czy to ja powinienem wyjść z inicjatywą dalszej znajomości?
#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b083207b6d682323d6e96e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: coooooo? 22 lata i mamusia ci mówi czy możesz iść się spotkać z babą? Czyś ty #!$%@?ł totalnie? A na spacer masz iść w tym co chodzisz na codzień, byle czystym. Chyba że masz zamiar całe życie dalsze codziennie chodzić w garniaku, w co wątpię. Z tematów których bym nie poruszał to czy rucha się na pierwszej randce i czy lubi w dupę, to może poważnie zepsuć jej zainteresowanie. Domyślam
Userrrr: A w nocy śpisz z mamą?

@NieoznaczonaReklama: @moll: Tego typu wpisy wypisują 8-10 latkowie, którzy gdzieś na wykopie przeczytali, że ktoś ma 20+ lat i potem te informacje wyrywają z kontekstu i wklejają ją w swoje wysrywy, które publikują na AMW, bo to niemożliwe by zdrowy 22 letni chłop pytał się mamy czy może pójść na randkę
( ͡° ͜ʖ ͡°)

przypominam wykopkom: W