Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę, że dziś jest idealny dzień dla przegrywa. Kiedy większość ludzi zdycha jeszcze po sylwestrze albo śpi jeszcze ja w międzyczasie udałem się na spacer. Piękny dziś dzień na spierdotrip. 34 lata już żyję na tym padole ale nigdy nie było takiej pogody na 1 stycznia, prawie 15 stopni. Cieszę się z dzisiejszego dnia #przegryw #przegrywpo30tce #spierdotrip
Pobierz d___ - Tak sobie myślę, że dziś jest idealny dzień dla przegrywa. Kiedy większość lud...
źródło: comment_1672574007qMdGqmaKeLeTauvNhVHggB.jpg
  • 19
@kwasnydeszcz: 2x w okolicy Zalewu jak byłem na grzybach - za pierwszym razem brodził w bagnie. Za drugim razem mnie nawet pogonił, jak wchodziłem w młodnik brzozowy. Raz w lesie na Młocinach na ścieżce stał i jeszcze jak na Tarcho spacerowałem w nocy, to wyskoczył spod bloku z ciemności i uciekł ulicą.

Jeszcze kiedyś wpadłem na jednego w lesie na Bemowie, jak jadł jabłka, a innym razem przy wale w Rajszewie
@d___: ta, zdycha… W zyciu nie widzialem w moim lasku tyle ludzi co dzisiaj, a uczeszczam do niego od 15 lat. Chyba postanowienia noworoczne ludziom wjechaly. Nie bylo gdzie zaparkowac xD