Wpis z mikrobloga

  • 245
A mnie moi synowie obudzili i wiesz co ? Też jest pięknie. Wszystkiego dobrego w nowym roku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 3
@WpisujcieMiasta oczywiście,nie zawsze jest kolorowo. Ale uważam, że całkowicie można się spełniać w rodzicielstwie.
Powodzenia, też myślimy nad 3, ale trochę strach, bo już z dwójką bywa hardcore .
  • Odpowiedz
@skeeto666: i to jest jedna w pierwszych rzeczy o ktorych pomyslales w nowym roku :D to wyglada robienie dobrej miny do zlej gry - dzieki ze pochwaliles sie swoimi bolaczkami.
  • Odpowiedz
@skeeto666 a ja czekam na pierwszego syna, termin za tydzień, ale może być w każdej chwili. Obudziłem się i cieszę się, że urodzi się już w nowym roku i będzie mu może ciut łatwiej w szkole później :) jako ten 'styczniowy' dzieciak
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada:

ale to Ty dzwonisz

XD Gość jest na swoim tagu, cieszy się brakiem bachora a ty wypalasz z tekstem ale to ty dzwonisz. Na elektrodę też wbijasz i pod pytaniami o rodzaj kondensatora również piszesz każdemu ale to ty dzwonisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ktoś tu miał chyba nieprzespaną noc z wiadomego powodu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Pozdrawiam wszystkich dzieciatych!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie myślałem, że to kiedykolwiek powiem ale…
Może i już nie mam tyle czasu na hobby to uśmiech bombelka wszystko wynagradza XD
  • Odpowiedz