Wpis z mikrobloga

@Przegryw_roku_i_dekady: ludzi chodzących na takie spędy bydła zawsze uważałem za półgłówków. Byłem raz z kolegą na dyskotece i słyszałem tylko o kasie, furach, żuciu gumy po tabletach i #!$%@? się.
Na koncertach rockowych i metalowych zawsze pogadam o muzyce, zespołach, poznam ciekawych ludzi, którzy byli na tych samych koncertach co ja i mimo, że zachowujemy się jak bydło machające głowami, każdy się lubi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@mamabijeatataniezyje: mam podobnie. Dla mnie kuce, metale to jedynie żałosne kasztany które próbują groźnie wyglądać, a pod maską czarnych ubrań i groźnych min kryją swoje kompleksy. Bez urazy, traktuje ich jak równych sobie.
  • Odpowiedz
@mamabijeatataniezyje jeśli chcesz mnie sprowokować na rozprawianiem się czy metalowe brudasy czy nacpani techniarze są lepsi czy gorsi to mnie to nie obchodzi aczkolwiek musisz być niezłym burakiem skoro od razu przychodzisz pod zdjęciem i nadajesz na ludzi którzy się lubia bawić w taki sposób a nie twój według ciebie jedyny słuszny. Pozdrawian
  • Odpowiedz
@mamabijeatataniezyje: A gdzie ja niby się nakręciłem, po prostu twoja wypowiedz sugeruje ze traktujesz ludzi z góry, co jest generalnie słabe, bo utożsamiasz się z outsaiderami jak mniemam, także traciło to hipokryzją i tyle mordo, nikt tu się nie nakręca i nikogo nie obraża, no może oprócz IW bo przewaga wpisów to beka z związku z kuzynem II stopnia, i ze kur…uszon etc, rozjechało się meritum tego tagu troszkę
  • Odpowiedz