Wpis z mikrobloga

Cieszę się, że Orlen nie pozwolił, bym doznał znanego od lat w psychologii "szoku cenowego", który pojawiłby się gdybym zobaczył wzrost ceny z 5.60 na 6.60, a zamiast tego trzymał cały czas sztucznie zawyżaną cenę 6.60. Dzięki temu nie doznam szoku cenowego, a zaoszczędzony czas mogę poświęcić rodzinie.

Czuję, że Państwo o mnie dba. Dba o nas wszystkich. Nie wiem jakbym zareagował, gdybym zobaczył tak drastyczny wzrost cen. Zdecydowanie wolę cały czas płacić bardzo dużo za paliwo, niż zacząć za nie bardzo dużo płacić dopiero od jakiegoś momentu.

#orlen #obajtek #bekazpisu
Pobierz c.....o - Cieszę się, że Orlen nie pozwolił, bym doznał znanego od lat w psychologii ...
źródło: comment_1672488849VMttviFd78RnHRF1WkmjCD.jpg
  • 17
@kopek witam, chyba nigdy. Prawda jest niestety smutna i gorzka. Większość społeczeństwa od dawna ma już dość tych patałachów u władzy ale niestety nie mamy odpowiedniego lidera który mogłyby to wszystko zorganizować i poprowadzić. Spontaniczne wyjścia na ulice są ciężkie do ogarnięcia i szybko się kończą. Z pewnością byłyby tłumy ale brakuje iskry. Lepiej ponarzekać na Twitterze.
@kopek a wychodziłeś jak protestował KOD? A byłeś na strajkach po wyroku pseudo-trybunału? Ja byłem, a teraz to nie widzę żadnego mocnego zapalnika by znów takie protesty się odbyły. 1000zł wydatków miesięcznie mniej czy więcej to mała różnica. Ta partia zrobiła dużo więcej złych rzeczy niż manipulowanie cenami paliw.

Fakt - to jest #!$%@?. Ale nawet nie w 5% tak #!$%@? jak to co robili wcześniej.