Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kurde faja ale się we mnie obudziła wewnętrzna, dziecięca fascynacja i tryb "chce, chce!".
Jeździmy sobie obecnie fordzikiem, no niby ładny całkiem wygodny ale kurcze, nie to co mi w głowie siedzi, to taki samochód z rozsądku który do tego dużo pali, a nawet zbyt dużo na to co oferuje w zamian. No i zrodził się pomysł że może w sumie zmienić go na coś innego, ale to tak nic na już i w ogóle. Akurat będąc w trasie podjechaliśmy do komisu który miał sporo świeżych rocznikowo samochodów żeby kuknac co na rynku jest ciekawego i nie musieć odbijac się od dealera do dealera żeby tylko sprawdzić jak się w samochodzie siedzi. Nooo i zaczęło się - kia stinger, dawne marzenie, wtedy nierealne a dziś osiągalne. U mnie serce mówi stinger zaś rozsądek też xd u żony natomiast serce mówi stinger, rozsądek proceed.

I tak oto moi mili powoli i delikatnie przekonuje żonę do tego jak praktycznym, rodzinnym i fajnym samochodem jest stinger, i tak oto właśnie przeliczam co tam w mojej śwince skarbonce się odłożyło i liczę w głowie jak szybko mógłbym wsiąść do nowego autka xd

Także postanowienie noworoczne - nie zbić wszystkich swinek i kupić stingera, oby #paliwo potaniało do tego czasu xd

#motoryzacja #kia #stinger #postanowienianoworoczne #logikaniebieskichpaskow
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartez_94: mi proceed nawet nawet ale w takim samochodzie brakuje moim zdaniem opcji na 4 koła tym bardziej że z opinii wynika że słabo się w śniegu prowadzi. A stinger to fakt, cieszy mordę i jeszcze V6 pod maską
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cieply_chlodniarz: różowej się suvy nie podobają na szczęście, może wizualnie owszem ale mierzyliśmy się do kilku i to nie było to :D proceed niby spoko ale jak myślę że mam dopłacić do o wiele gorszych świateł niż te które mam obecnie to jakoś mi chęci odbiera