Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Xefirex: Niemożliwe że nie możesz nikogo znaleźć, pewnie na gówniane dziewczyny trafiłeś. Jaka morda co ty gadasz, źle szukałeś. Mówię ci złe szukałeś, spróbuj szukać innej serio ja ci załatwię inną, nie da się nie lubić dziewczyn. Co Ty gadasz, innych musisz próbować bo różne są
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xefirex: przez większość dzieciństwa miałem zatkany nos i oddychałem ustami, a teraz mam szeroką, wysuniętą szczękę ala chad. Różnice jeśli w ogóle są to raczej bardzo małe, na pierwszym miejscu jak zawsze genetyka
  • Odpowiedz
@Xefirex ludzie przed rozmnażaniem się powinni się zastanowić czy chcą przekazywać swoje geny. Tu chyba coś dodatkowo poszło nie tak, bo poza srogą retrogenią wygląda jakby coś się nie rozwinęło do końca. Ale idzie to ogarnąć operacyjnie. Byle nie przekazywac dalej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@G433N: z czasem jakoś sam mi się odetkał, sam nie wiem jak. Pamiętam że przez wiele lat nie mogłem oddychać nosem, aż do końca podstawówki jakoś, może miałem problem z migdałami który sam zaniknął z wiekiem ¯\_(ツ)_/¯ Teraz tylko nosem oddycham i jest super
  • Odpowiedz