Wpis z mikrobloga

@frugASS: czy wchodzi jakiś nowy podatek znowu? Wczoraj w Auchan wszystkie półki zawalone promocja na cocaColę. 2x1,5L za 15zł. To daje 7,5 za 1,5L a to nie jest chyba super cena
  • Odpowiedz
  • 49
@stanley88 nie wchodzi, ale grupa coca coli podnosi od stycznia swoje ceny, a jesli zrobi to cola to zgadnij co zrobi firma fritolay (właściciel marek pepsi i lay's)
  • Odpowiedz
@frugASS: xD to nie inflacja. Tylko #!$%@? przez januszy idiotów. Ja jakoś więcej jak 5,59 za 2L coli w tym roku nie dałem. Co jestem na zakupach to gdzieś trafie promke
  • Odpowiedz
@frugASS to nie jest inflacja. To jest próba dorobienia się z okazji świąt i nowego roku. Przecież zawsze w tym okresie ceny takich napojów idą w górę. To samo na majówkę.
  • Odpowiedz
@frugASS: Nie wiem gdzie niby taka cena xD chyba na stacji benzynowej xD w normalnych sklepach cena za litr to max 4,70 (a zazwyczaj bliżej 4,00) a nie jakieś 7zl xD
  • Odpowiedz
@frugASS: ja #!$%@?ę pamiętam jak Cola 2L była luksusem po 5 zł jak byłem mały, potem wszystko się unormowało, powychodziły promocje typu Carrefour że 4x2L za 10 zl czyli 1,25 za litr. Teraz znowu się #!$%@? nie wiadomo co. Cole piję tylko jak ktoś robi imprezę i zaszaleje i postawi ją na stole XD
  • Odpowiedz