Wpis z mikrobloga

@PorzeraczParuwek: Jest zdecydowanie lepiej niż było na starcie rok temu. Na twoim miejscu nie wybieralbym raczej już fresh start serwerów tylko jeden z legacy (Barri), ze względu na liczbę graczy.
Jeśli chodzi o balans to moim zdaniem trochę słabo. Ludzie narzekają że w mass pvp (OPR) większość graczy to łuki/muszkiety. Jeśli chcesz robić instancje to jeśli nie grasz healerem ani tankiem to zostaje Ci melee dps, bo ranged i magowie nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PorzeraczParuwek: ja bym się próbował w nocy wbić na Barri, najlepszy serwer gdzie zawsze ktoś jest. Na fresh serwerach jest już dramat z ilością ludzi, a twórcy widać mają wywalone bo ich nie łączą...
@PorzeraczParuwek: Nadgonisz eq, a przynajmniej będzie z kim grać. Tak jak wyżej wspomniano, Amazon nie spieszy się z łączeniem fresh serwerów przez co obecnie jest tam klapa, serwery były wypełnione po brzegi na starcie, ale po tygodniu kolejki zaczely znikać i z każdym tygodniem populacja malała. Obecnie na Barii w godzinach szczytu nadal będziesz mial 2k graczy, a na fresh start polowe z tego a czesto jeszcze mniej. Sam zacząłem na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xZerik: Jaka połowa? Wszystkie mają po 600ludzia w szczycie gdzie na Barri jest 2.4k w szczycie czyli pod wieczór. Jedyny wyjątek to Cleopatra z fresh serwerów. Amazon zaniedbuje ten aspekt, dla mnie powinni reagować szybko i łączyć serwery jak najszybciej.
Na twoim miejscu nie wybieralbym raczej już fresh start serwerów tylko jeden z legacy (Barri), ze względu na liczbę graczy.


@xZerik: Z tego co widzę tam nie można tworzyć nowych postaci to jakieś tymczasowe?