Wpis z mikrobloga

@Sl_w_k_1: No niestety masz rację ¯\_(ツ)_/¯
ale z ww. prognozy pogody wynika, że około północy:
- będą tylko chmury wysokie,
- nie będzie mgły,
- ciągły wiatr około 10 km/h, porywy około 50 km/h, zatem jak zauważyłeś z racji specyficznej wietrzności na kopcu może wiać trochę mocniej niż te 50 km/h ;-)
- wiatr jednak może podnieść "przejrzystość" powietrza nad Krakowem,
- widzialność między 5 a 20 km - powinno to
@Sl_w_k_1 @Ademu @nynu

Pogoda niezwykle dopisała! Nie było zimno na kopcu, co się praktycznie nie zdarza. Wiatr był stosunkowo ciepły (odnoszę wrażenie, że bywały majówki gdy było znacznie zimniej) i bardzo łagodny. Chmur, które utrudniałyby "widzialność" w promieniu kilkunastu kilometrów praktycznie nie było.
Jednak najazd ludzi na kopiec Kraka, no nie spodziewałem się tego... :-) trzeba Ci oddać @Sl_w_k_1 że się nie pomyliłeś :-)
Do 23:30 ludzi systematycznie napływali, ale było stosunkowo
Pobierz G00LA5H - @Slwk1 @Ademu @nynu

Pogoda niezwykle dopisała! Nie było zimno na kopcu, ...
źródło: comment_1672580755QONuaPkoE23ye0PLPtYaw5.jpg
@Sl_w_k_1: Gratuluję hucznego snu! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Na Twoje pocieszenie powiem Ci, iż opuszczenie kopca po fajerwerkach czy to na piechotę, zbiorkomem, czy autem było nie lada wyzwaniem i pożarło znacznie więcej czasu niż ktokolwiek z przybywających na kopiec mógł podejrzewać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Sl_w_k_1: Nie za ma co :-) Jak to się zwykle w takich sytuacjach zwykło mawiać, (większa) ¯\_(ツ)_/¯ połowa przyjemności jest po mojej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kopiec Kraka odkąd sięgam pamięcią przyciągał mnie jak magnes. Wiele razy puszczałem wodze fantazji i próbowałem wyobrazić sobie dawne czasy, gdy druidzi zbierali się na rytuałach pod drzewami, albo zbrojni wypatrywali znaków z innych kopców... Ten kopiec w ogóle jest