Wpis z mikrobloga

Macie #applewatch z cellularem czy bez? Zastanawiam się, czy warto dokładać te kilka stów. W zasadzie rzadko wychodzę z domu bez telefonu, ale jak już kupuję zegarek za 2k to wydaje mi się, że warto aby był jak najlepszy.
#apple
  • 9
@MrMacix: Moim zdaniem nie warto. Chyba ze biegasz lub uprawiasz inny sport i nie chcesz zabierać telefonu ze sobą. Miałem kiedyś Galaxy Watch z Lte i praktycznie nigdy z tego nie korzystałem, bo zawsze miałem przy sobie telefon. Sam posiadam teraz Applewatch SE 1 gen bez lte i generalnie nie narzekam.
@MrMacix: Hm to jak chcesz wrócić do sportu to rzeczywiście wersja z cellularem będzie dość dobra. Sprawdź jakie masz warunki na e-sim u swojego operatora, bo jakiś czas temu u mnie w Orange dla Firm musiałem płacić miesięcznie 10 zł chyba za sklonowanie karty sim
@MrMacix: nie miałem wyboru bo Ultra tylko z LTE, na bieganie czy spacery nie biorę telefonu, często jak gdzieś chodzę będąc w pracy to telefon zostaje na biurku i w tych dwóch sytuacjach fajnie jest mieć backup. Spokojnie da się bez tego żyć, ale w sumie fajnie że jest