Wpis z mikrobloga

Odnośnie tej białej Elantry widzianej w okolicach miejsca zdarzenia - dziwne jest to, że właściciel sam jeszcze nie zgłosił się na policję. Jeśli byłby to zwykły gość jadący po fajki do sklepu o 3:45, to na pewno doskonale zna tak rozdmuchaną do granic możliwości sprawę. Zgłosiłby się, że to prawdopodobnie on jechał tym samochodem i nie ma nic do ukrycia. A jednak od kilku tygodni biała Elantra jest nieuchwytna.

Porzuconą Elantrę znaleziono przed świętami w stanie Oregon - ale służby potwierdziły, że nie ma ona związku ze sprawą: https://nypost.com/2022/12/21/white-hyundai-elantra-spotted-in-oregon-not-connected-to-idaho-murders/

#morderstwoidaho #idaho #usa #kryminalne #truecrime
Reiden - Odnośnie tej białej Elantry widzianej w okolicach miejsca zdarzenia - dziwne...

źródło: comment_1672410748nnVCeWKWtl3OW2oNh2FXfa.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@NajsrozszyTrzpien: gdybym jechał po fajki do sklepu w nocy i akurat monitoring by mnie złapał bo ktoś kogoś zaciukał w okolicy i by chcieli ode mnie kontakt - no to nie wiem, co za problem? Panowie jechałem po fajki, nic nie widziałem, mam alibi, pytajcie rodzinę, eskpedientkę, sprawdzajcie kamery monitoringu.

A tutaj kolo się nie zgłosił, ponieważ najprawdopodobniej miał poważny powód - białą Elantrą o 3;45 z miejsca zbrodni #!$%@?ł prawdopodobnie
  • Odpowiedz
@Reiden po fajki tak? Dobrze prosze pana, to my to sprawdzimy. W razie czego zastosujemy areszt tymczasowy do czasu potwierdzenia pańskiej wersji. Zbierzemy odciski palców, spiszemy zeznania, przeszukamy auto i dom oraz przepytamy świadków. Mam nadzieję że nie ma pan nic przeciwko, w końcu jest pan niewinny, nie ma się czego obawiać ;)
  • Odpowiedz