Wpis z mikrobloga

@Drmscape2: A ile byś dał? Jestem totalnym laikiem w tym temacie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kaay: A80K nie ma za tyle, jest tylko A80J, który jest podobno ciemniejszy i "bardziej podatny na wypalenie". Ogólnie Sony mi się zdecydowanie bardziej podobają, ale są sporo droższe
@Argonix: @Drmscape2: myślałem o S95B, ale już nie ma promocji na cashback, więc 55 cali wychodzi jakoś za 7k, a to trochę za dużo. Wiem że C1 dało się wyrwać za 4,2k, ale to w okolicach sierpnia + myślę, że przez różnicę w kursie dolara i kosztach produkcji, ciężko będzie wyrwać C2 za tyle samo co C1 (może poza naprawdę pojedynczymi sztukami)
@kaay: A80J ma matrycę C1 - samo
@mozzie: z tego co kiedyś wystudiowałem, to tv się opłaca kupowac na wiosnę, poszukaj w necie, wtedy sa jakieś targi na których prezentowane sa nowe modele i poprzednie można kupić w dobrych senach. Dodatkowa uwaga, nie bierz 55, weź co najmniej 65, nie wierzyłem w taką poradę ale zdecydowani nie żałuję :) weź sobie zrób makietę z kartonu i zobaczysz sam :)
@kaay: tak, ale do pewnej puli pieniędzy. Kiedyś pracowałem w Samsungu i wiem że kasa się wyczerpała, czego potwierdzenie znajdziesz na wielu grupach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Evzen_Huml: wg rtings najlepiej jakoś kwiecień/maj, ale tbh nie chce mi się aż tak długo czekać xD. Z drugiej strony CES już rusza za tydzień, a LG i Sony mają tam już oficjalnie ogłosić nowe lineupy. Co do 65