Wpis z mikrobloga

"Miecza nie odzyskam bo zmieniły się przepisy w 2019" ale jak mu pisali o tym ludzie to było, że nieprawda hejterzy! On wie lepiej i szuka prawnika, który mu ogarnie pismo... Ehhh co za chop
#odyn
  • 13
  • Odpowiedz
@Kamilek2323: czyli Anglia to już nie jest ziemia obiecana? Odyś weź no się odnieś, bardzo Cię proszę, bo naopowiadałeś ludziom w głowie, jak to tam jest pięknie, a polandia taki zaścianek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Korsir: co nie zmienia faktu że największy strzał jaki mi się udało trafić i tak nie uczynił go bogaczem. Parę monetek które ma na sklepie różnią go tylko tym od innych, że na legalu może je wrzucić do gablotki bo ma na to glejt i tyle. Nie że się czepiam i szukam dziury w całym, po prostu śmieszy mnie ten płacz jaki się wylewa codziennie na odyncach odnośnie poszukiwań w pl
  • Odpowiedz
@Korsir: Kubuś oczywiście, jeżeli chcesz mieć coś dla siebie i sobie to wyłożyć w gablotce, ale ja tu mówię o tym co się wylewa praktycznie codziennie. Każdy biega z wykrywaczem, ale wylewania żalu na odyncach każdego dnia nie brakuje. Mnie też #!$%@? prawo jakie mamy, ale ciągle zmierzam do tego, że u nas jeszcze nie jest tak źle bo gdyby było to nikt by nawet wykrywaczami nie handlował bo i po
  • Odpowiedz