Wpis z mikrobloga

Wszyscy komu do śmiechu, że ferarka #!$%@?ł jebnijcie się w łeb chłop z 40kg cięższy o 15cm wyższy nabity #!$%@? i nie wiadomo czy też nie trzymał czegoś w łapie bo na żadnej perspektywie typa nie widać, czy sprzęt miał czy nie. Można ferarki nie lubić ale nic nikomu nie zrobił żeby taką akcje #!$%@?ć. #!$%@? do dupy łysemu cwelowi i tyle. Zawiadomienie na tajlandzkie bagiety zgłoszone, nawet go #!$%@? niech na tydzień zamkną to może domyśli się, że jest #!$%@?
#famemma
  • 32
  • Odpowiedz
@hmmmmm123: w lapie trzymal telefon, chyba ze w drugiej mial cos miec ale to wtedy ludwiczkowi wyplacil liscia chyba #!$%@?. Zapomniales dodac, ze nie wiadomo czy na dole nie czekalo 100 ludzi z maczetami, a za nimi 5 czolgow.
  • Odpowiedz
@hmmmmm123: Tak serio to jasne, ze tak do tego chlop tam wszedl z telefonem i wszystko nagrywal, pocisnal ta kobite od cweli, a potem ja uspokajal xD (na tym momencie sie smialem najbardziej) .. z drugiej strony ci wielcy influenserzy tyou ferrari bujajacy sie i kreujacy na gangsterow, ja przypominam, ze zyhemy w Polsce, nie usa i to nie wwe i rozumiem, ze ktos moze chciec na tym robic "kariere" lub
  • Odpowiedz
@XYZ91: Wiesz, może tego nie rozumiesz bo nigdy nie byłeś w takiej sytuacji, ja niestety miałem te nieprzyjemność, że musiałem stać i słuchać bo dwóch wyrośnietych gości miało ubaw, że młodszy słabszy się obsrał. I co odezwiesz się? powiesz coś to wrócisz do domu bez zębów więc sory ale jakby to nie było śmieszne to w cale #!$%@? nie jest smieszne jak Cie ktoś napada bez powodu. Jak mówiłem, można go
  • Odpowiedz