Wpis z mikrobloga

Powiem wam szczerze, że początkowe streamy na twitchu z transtv były kozak - spoko się oglądało do spańka, w końcu coś nowego w necie... ale ostatnio już wyłączyłem streama bo nie mogłem słuchać ferrariego odnośnie kasy i donejtów. Ja pierniczę, nie pamiętam kiedy ostatni raz słyszałem gościa który przez 24/7 mógłby gadać o kasie, że ją kocha - chce jej więcej. Jak większe donejty to zaczyna się budzić i coś więcej robi, wyłączyłem w cholerę bo ciężko to oglądać :(. Dziękuję za możliwość wyrażenia opinii
#famemma
  • 5
@Loscompanieros: jak ludzie sami zaczęli gadać o donejtach to on się odnosił do tego, więc moim zdaniem ludzie nie powinni poruszać tego tematu bo Ferrari go potem porusza i to zatacza błędne koło
@karpiu1234: ja wszedłem, posiedziałem z 40 minut może i nie dało się dalej siedzieć. Nie cierpię ludzi którzy gadają non stop o kasie i jaka ona jest ważna. Kocham was widzowie, jesteście cudowni. Streamerzy (nie wszyscy) zaczęli być hołotą która by oskubała każdego dzieciaka i widza na kasę + reklamowaliby strony z hazardem. Bo wiesz.. kaska jest potrzebna na życie, ale na nowego kompa to weźcie mi się zrzućcie