Wpis z mikrobloga

@kubus86: Kup normalną kamerę IP, jak gówniak dorośnie to se zamontujesz przed domem. Normalna kamera IP Dahua czy tam Hikvision pozwoli na odtwarzanie strumienia rtsp bez chińskich serwerów po drodze, jak masz publiczny adres IP i jakiś sprytny rotuter to i se tunel l2tp zrobisz i będziesz oglądał z dowolnego miejsca bez udziału chińskich serwerów.
@kubus86: ja Ci polecam kupić dedykowaną nianię elektroniczną (ja mam taką: https://allegro.pl/oferta/elektroniczna-niania-kamera-na-zywo-lcd-tryb-nocny-11449508186 i jest bdb) i nie bawić się w te kamerki po IP i apki na tel. Jak dziecko Ci wyrośnie to sprzedasz ją i co najmniej połowę ceny odzyskasz.

Taka dedykowana kamerka ma sporo zalet: duży zasięg, zero lagow, świetna bateria, możesz na telefonie robić co chcesz, a odbiornik kamerki leży obok i obserwujesz dziecko, i większość ma tryb
@dalekoblisko: właśnie teraz zdaje sobei sprawę że w przypadku wyjazdu z dzieckiem gdzie nie ma wifi może być problem i na plus będzie niania a nie kamerka ip. Jednak kojarzy mi sie to z wyborem pomiedzy zewnetrzna nawigacja gps a nawigacja w telefonie gdzie to pierwsze to zabytek ( ͡° ͜ʖ ͡°)