Wpis z mikrobloga

@Mjj48003 Żałosne zachowanie się służki matrixu. Jedyną rzeczą którą lewactwo jest wstanie odpowiedzieć są jakieś durne przytyki w tym stylu. Upośledzeni płciowo ludzie. A poza tym to sądząc po liczbie partnerek płciowych Andrew, coś się nie zgadza w jej wypocinach ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Top G!
  • Odpowiedz
@Kamokamo No, niezłe zgaszenie, wypocenie że ma małe przyrodzenie xD z lewactwem jest ten problem że są oczadzeni na punkcie fiksacji płciowych bo sami w te klocki są beznadziejni.
  • Odpowiedz
@stale_prawo: Widzę, że nie jesteś zbyt bystry, więc ci wytłumaczę - nie chodzi DOSŁOWNIE o to, że ma małego, tylko o to, że musi mieć straszne kompleksy chwaląc się w internecie listą swoich aut. getalife.com - zacznij żyć tym kim jesteś, a nie przedmiotami, które cię otaczają. Nie lubię Grety, ale skasowała typa elegancko.
  • Odpowiedz
@Mjj48003: nono, jej sztab pewnie myslal dlugo nad tym tweetem + poprzednicy maja racje, jak zwykle nawiazanie do seksu/wielkosci fiuta w tym wypadku, łaaaaał. ten sztuczny twor spoleczno-polityczny, projekt o nazwie "greta" powinien juz zdechnac smiercia naturalna
  • Odpowiedz
jak widać problem małego przyrodzenia nadal wywołuje sporo emocji


@Kamokamo: Tyle tego pier$olenia o jakimś body shamingu i body positive, ale to wszystko dotyczy tylko kobiet. Facetów nadal można wyzywać od małych fiutków i jest spoko, nawet według niektórych śmiesznie.
  • Odpowiedz
Widzę, że nie jesteś zbyt bystry, więc ci wytłumaczę - nie chodzi DOSŁOWNIE o to, że ma małego, tylko o to, że musi mieć straszne kompleksy chwaląc się w internecie listą swoich aut.


@Mjj48003: Raczej to każdy rozumie, chodzi o to, że bierze małe przyrodzenie za punkt odniesienia jako coś śmiesznego i żałosnego. To jest wyśmiewanie wyglądu, niekonieczne tej osoby, którą się określa "small disk energy", ale ogólnie ludzi z małym
  • Odpowiedz
@Qlien: ojojoj - i napakowany sterydami były kickbokser ma się teraz popłakać, bo nastoletnia aktywistka z aspergerem napisała mu, że ma małego? xD Tak się przyjęło mówić, jak typ się nadmiernie chwali autami i bogactwem, to znaczy, że ma małego xD Zaczynam wierzyć w teorię płatków śniegu. Strasznie dużo płaczków się tu zleciało. Grubasa nazwę grubasem, jak ktoś szpanuje autami, że ma małego? Gdzie problem? xD
  • Odpowiedz
@cienki137: Typ udaje, że niby cały establishment go ściga i chce zabić, bo odkrył wielką tajemnicę, że żeby wyrywać laski trzeba być bogaty, napakowany i pewny siebie. Kto by na to wpadł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Qlien Akurat serio nie zrozumiałem tego przytyku zanim autor mi wytłumaczył o co chodzi. A nie zrozumiałem dlatego że nie mam mózgu droida chcącego jeść robaki na polecenie Klausa Schwaba ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ciao!
  • Odpowiedz