Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Wera94: Mam kumpla, prawie 30 lat, hajs ma i nie da się go ogarnąć pod względem wyglądu zewnętrznego. Na siłownie nie pójdzie, do dobrego fryzjera też nie... Raz nam się go udało wyciągnąć na zakupy do sklepów, kupiliśmy koszule, jakieś spodnie fajne i co? Przychodzi do jakieś okazji to i tak nie założy tych ciuchów, bo one nie są w jego stylu... Wyglądanie jak bezdomny już jest w jego stylu.
@Mega_Smieszek: czemu polscy 30latkowie wyglądają jak 45latkowie? Tylko nie mówcie że przez geny - przecież wystarczyłoby popracować nad gustem/znajomością mody, postawa, wizerunkiem itp - same rzeczy na które ma się wpływ i to stosunkowo niewielkim nakładem pracy. Czemu tego nie robicie panowie?


@Wera94: Ja myślę że tyle samo wygląda dobrze co źle. Nie ma co uogólniać. Jednak myślę że typek z fotki jakby miał normalne a nie #!$%@? włosy, właściwy
@Wera94: to się z domu wynosi ;)

Znam mnóstwo 30+ którzy wyglądają dobrze, ale większość tak jak mówisz - oni po prostu nie przykładają do tego uwagi, bo nigdy tego nie robili.
Świetne
Zdjecie i opis zawierają tyle istotnych informacji, że jeszcze większą bedzie mial #!$%@? xd
@Wera94: ale mów za swoich kolegów, po nicku wnioskuję że jestem rok starszy i zawsze wyglądałem parę lat młodziej, więc notorycznie doświadczam jakiegoś bulu d00py od rówieśniczek że się obracam ze studentkami i idę na łatwiznę xDDDDD