Wpis z mikrobloga

@hesus: śmierdzieć by nie smierdziało, ale to jest taka abstrakcja że ja nie mogę. Praktycznie środek centrum imprezowego Polski, ciało zalane betonem. To by znaczyło, że żyjemy w prawdziwym gównie. Ale łatwiej mi sobie wyobrazić że nasza klasa polityczna to gówno i jest to zlecenie polityczne.
to rozumiem. To samo jest w Warszawie. Ale sprowadzenie ciała dziewczyny, zalanie betonem gdzie za kilka miesięcy będą odbywały się koncerty itd to jest jakieś dziwne.
@realbs: w Krakowie konkubent żony zamurował jej męża w kuchni, a mieszkanie wynajął studentom ( _)

Jakiś czas temu sprawą zainteresowali się policjanci z krakowskiego "Archiwum X". Zaczęli weryfikować akta zaginionego, bo uznali, że pewne elementy zniknięcia powinny zostać wyjaśnione. Powtórnie przesłuchali znajomych mężczyzny, a także jego 43-letnią żonę. Podejrzewali, że kobieta nie mówi prawdy. Ustalili, że od dłuższego czasu jest w związku z innym, 43letnim mężczyzną, właścicielem
@lysyznysy: nie wiem czy to normalne, że każdy kto się pochwalił w wiosce że coś wie, bezpośrednio po tym popełniał samobójstwo.
W tym jedno poprzez spuszczenie sobie na łeb płyt betonowych z ogrodzenia, z którymi strażacy mieli problem żeby je dźwignąć.
Albo, że bagiety aktywnie utrudniały rozwiązanie sprawy.