Wpis z mikrobloga

@asdfqwerty123: adapter jest potrzebny tylko do tego pierwszego pada z białym logo i czarnym plastikiem. Reszta ma bluetooth i normalnie się łączy. Nie wiem jakiego masz PC, w laptopach raczej zawsze jest BT i nie potrzeba żadnego adaptera. A jak nie masz to nie orientuje się ale lepiej kupić jakiś odbiornik BT, pewnie będzie tańszy niż adapter.
@asdfqwerty123: a to możliwe, gram raczej casualowo i tam trochę dłuższy czas reakcji mi nie przeszkadza. A pad nigdy mi nie rozłączał, chociaż rozumiem obawy. Myszkę też mam po donglu od logitecha zamiast BT podłączoną.
To najtaniej to będzie połączyć bo kablu niż adapter ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@asdfqwerty123: Pad od Xboxa One ma zdecydowanie lepszego d-pada (ten od Xboxa 360 średni do platformówek) i trochę wygodniejsze triggery (ale dotego się przyzwyczajasz w 5min) ale za to jest zdecydowanie bardziej awaryjny. Pad od Xboxa Series to w zasadzie to samo. Innych znaczących różnic raczej brak.
Do Fify uważam że pad od 360 będzie najlepszy.
@asdfqwerty123: Jeśli chodzi o alternatywy do zwykłych padów xboxowych w niższych cenach są 3 opcje.

PowerA
PDP
oraz nowy Turtle Beach https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/kontroler-turtle-beach-react-r-czarny-do-xbox-series-xbox-one-pc?gclid=CjwKCAiAzKqdBhAnEiwAePEjkvdVRvZ_AVA_XbSLOLv53zu37pWEl_Mln57JYOHdk9p8ZSu3sQCIehoCvoIQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Wszystkie pady są LICENCJONOWANE, czyli działają dokładnie tak samo po kablu jak pady od xboxa. Mam 2 pady jeden od PowerA, drugi od Turtle. Oba działają Plug and Play z komputerem oraz Xboxem Series X
@asdfqwerty123: Jeśli chodzi o kształt powerA jest do jeden do jednego pad z xboxa One. Różnica polega na wadze oraz fakturze. PowerA jest wyścielony jakąś guma antypotowa. Spasowanie myślę, że na podobnym poziomie