Wpis z mikrobloga

Widze dzisiaj w sklepie jak dziadek bierze bułki nie mając rękawiczki lub woreczka, ok czasami ludzie tak biorą ale już nie odkładają (oficjalnie xD)
Coś mnie jednak tchnęło żeby się dłużej przyjrzeć - i tak! kolejna bułka trafia z powrotem do pojemnika.

- i co ja teraz mam brać tę bułke jak pan sobie wcześniej w nosie dłubał?
- w dupie sobie dłubałem
- no właśnie!

i uciekł...

Ehh... stare dziady i baby najgorsze, ani kup po psach nie zbierają, pieczywo macają. Masz #!$%@? 60 lat i nadal nie potrafisz się nauczyć zakładać woreczka na brudną łapę

#polska #heheszki #polakicebulaki
Pobierz elvp - Widze dzisiaj w sklepie jak dziadek bierze bułki nie mając rękawiczki lub wore...
źródło: comment_1672139218qKCGRyKtk9DiGnkpMui3Nk.jpg
  • 181
#polakicebulaki


@elvp: trochę rozumiem ten ból dupy jak ktoś maca buły ogląda do o koła a później odkłada. Tylko jeżeli ktoś uważa to za coś aż tak ohydnego, to niech po prostu w miarę możliwości kupuje bezpośrednio w piekarni lub każdym innym miejscu gdzie pieczywo podaje ekspedientka. To tak jakbym narzekał na kolejki w markecie...
@elvp: osobiście przez ponad 20 lat mojego życia nie spotkałem się z tym, żeby wśród tych samych bułek czy czegoś na półce któraś sztuka różniła się od innych np. będąc czerstwą. Na #!$%@? w tym grzebać i wybierać? Jeszcze zrozumiem jakieś jabłka, cytryny i tak dalej bo tam mogą się zdarzyć różnice
@Trainer: > Ja zawsze biorę foliowy woreczek wkładam w niego rękę chwytam poprzez woreczek bułki i wyciągam odwracając na drugą stronę woreczek. W ten sposób oszczędzam rękawiczkę oraz nie macam bułek gołą ręką

Ja podobnie. Albo 2 woreczki - w jeden idą bułki (drugim je wkładam) a w drugi chleb czy coś innego
i co ja teraz mam brać tę bułke jak pan sobie wcześniej w nosie dłubał?

- w dupie sobie dłubałem

- no właśnie!

i uciekł...

Ehh... stare dziady i baby najgorsze, ani kup po psach nie zbierają, pieczywo macają. Masz #!$%@? 60 lat i nadal nie potrafisz się nauczyć zakładać woreczka na brudną łapę


@elvp: wiesz co jest jeszcze najlepsze w tej historii? To ty pracujesz na jego emeryturę, to ty
@Magowie0gniaEnjoyer: To jeszcze wiele ciekawych przeżyć przed Tobą:), nie wszystkie bułki pieką naraz, logiczne, że jeśli te wcześniejsze się nie sprzedadzą, to się mogą zeschnąć. Z tym, że najczęściej te czerstwe są na dnie. Dodatkowo ostatnio z tego co widzę, sklepy raczej czekają, aż bułki zejdą, zamiast cisnąć zapas na cały dzień.

Ale tak, zdarza się czerstwa bułka pośród świeżych.
@gorzki99 ape dlaczego srać się o filię?
W sklepach, w ktorych kupuję są tez papoerowe torebki na pieczywo.
Nakładam taką torebkę na rękę jak foliową rękawiczka.

Widziałem tez w 1 sklepie patent z metalowymi szczypcami do nakładania pieczywa.

Chociaz i tak najlepsze rozwiązanie, to osoba podająca pieczywo (tak to kosztuje, ale zwraca sie bo sporo ludzi własnie w takich delikatesach ze wzdlędów higienicznych kupuje, gdzie jest osoba podająca pieczywo).