Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Trzymajcie kciuki mirki żebym tym razem nie dał dupy i jakoś wyprowadził swoje życie na prostą. To już chyba moje 3 podejście na wyprowadzkę z domu, pierwszym razem miałem to możliwość to zrobić od razu po szkole 3 lata temu, praktycznie już znalazłem prace we Wrocławiu i to w miarę w porządku dającą mi szanse na rozwój. W ostatniej chwili zrezygnowałem. Ze stresu, braku wiary w siebie, z powodu myśli że sobie nie poradzę, niestety moje poczucie wartości jest równe 0, nie pomogła też depresja w czasach szkolnych. W domu rodzinnym niestety nie czeka na mnie nic lepszego, czego tylko się utwierdziłem pracując na wsi zabitej dechami w okolicznym kołchozie. Teraz znów to wszystko przeżywam, robota już ogarnięta, pozostała kwestią wyprowadzki, a ja nie śpię po nocach rozmyślając, że mnie zwolnią po okresie próbnym, że zostanę w mieszkaniu nie mając pieniędzy na jego opłacenie, że to, że tamto. #!$%@?, czemu ja tak wszystko muszę analizować, ludzie potrafią się wyprowadzić na koniec świata, a ja mam problem z opuszczeniem swojej strefy komfortu. Musiałem się komuś wyżalić.
#zalesie #wychodzimyzprzegrywu #wyprowadzka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a9fd1b6ee95d57c22373da
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? kołczowe ale pomyśl że co najgorsze może Cie stać. Obczaj że ludzie w czasach najgorszych 100 lat temu tez jakos roboty znajodowali. Teraz ukraince uciekaja bo nie mają prądu i jakos sobie radzą
@AnonimoweMirkoWyznania: w większym mieście łatwiej o pracę, szczególnie jako facet przy jakichś prostych czynnościach. Nie wydawaj za dużo na początku, odłóż pieniądze z pierwszej wyplaty i będzie git. Nie ma co aż tak tego analizować. Najgorsze co może cię spotkać to wyprowadzka z powrotem do domu rodzinnego, czyli do punktu w którym jesteś teraz