Wpis z mikrobloga

Mój stary jest niereformowalnym koneserem filmowych teorii spiskowych. Nie ma co robić w wolnym czasie tylko lurkuje w google grafika i na kanale "Wideoprezentacje" w poszukiwaniu dorodnych fejków które mógłby wpasować pod retorykę RZĄD ŚWIATOWY ILLUMINATI ROTSCHILD MASON CAŁA PRAWDA JEZUS UFAM TOBIE itd. Mimo wszystko stary to stary, jako że sponsoruje bilety to przy każdej interesującej premierze filmowej nie omieszkam odmawiać jego foliarskiego towarzystwa. Wszak czego się nie robi dla oszczędności... Niestety za cenę jego #!$%@? przy uchu, gdyż przy każdej okazji zarejestrowania przez niego jakiegokolwiek futurystycznego narzędzia potencjalnie wynalezionego przez grupę Bilderberg, ten oświecony antychazar zawsze doszukuje się drugiego dna. Rachunek w tym przypadku już nie wychodzi tak korzystnie jak na początku sądziłem. Zresztą sami posłuchajcie przykładów.

Poszlim ostatnio na "Teneta" od Krzyśka Nolana. Tylko zobaczył cały gimmick filmu to wystrzelił z fotela jak diabeł (sic!) Z pudełka, zaś popcorn wniesiony przezeń w atmosferę opadał tak długo jak grzyb atomowy po uderzeniu na Hiroszimę. I przez pozostałe półtorej godziny seansu tylko słuchałem - "HURR DURR ZOBACZ SYNEK, ONI JUŻ MAJĄ TE TECHNOLOGIE TAK BĘDZIE WU WU TRZY WYGLĄDAĆ W DOLINIE HAR MAGGEDON SZYKUJ SIĘ". A jak zobaczył zastosowanie kopuły odwracającej to myślałem że dojdzie i zaraz pozostali widzowie doznają efektu 3D bez 3D (w drugim rzędzie siedliśmy bo przecież stary nie nadąża czytać napisów z daleka).

Na Black Adamie to samo. Jak tylko zobaczyłem głównego złola to nakryłem łeb pudłem po popcornie, który akurat przy tym seansie mój stwórca zeżarł szybko. "ZOBACZ SYNEK, DIABLAK SIADA NA TRONIE W ŚWIĄTYNI JEROZOLIMSKIEJ, ANTYCHRYST JUŻ JEST SZYKUJ SIĘ NA 3 DNI CIEMNOŚCI MÓDL SIĘ".

Jeszcze w dawniejszych latach jak Terminatora zobaczył to w drodze na hawirę miałem rozrysowany cały scenariusz dni ostatecznych, kiedy to Sztuczna Inteligencja jako biblijna Bestia przejmuje kontrolę nad światem, a później przychodzi dziadem ze swoim synalkiem spłodzonyn z in vitro na chmurce i robi porządek. "NOWE MIASTO JERUZALEM ZOBACZYSZ SYNEK WSZYSTKIE DIABŁY OBAMY BIDENY ROTSCHILDY ROCKEFELERY PÓJDĄ RAZEM DO PIEKŁA PIĘKNIE BĘDZIE NAWRÓĆ SIĘ PÓKI NIE JEST ZA PÓŹNO!!!"

#!$%@?ąc od filmów, mój stary ma po prostu naturalny dar do pieprzenia farmazonów. Tak potrafi polepić jakieś niewiarygodne historie z zasłyszanych mitów i półprawd że postronne audytorium nie zaznajomione z faktami na dany temat byłoby w stanie nawet uwierzyć.

Przykład: "POLSKA BĘDZIE BOGATA TYLKO MUSI RZĄDZIĆ POLAK A NIE ŻYD!!!11 ZDOBYĆ LICENCJĘ I TECHNOLOGIĘ NA WYDOBYCIE TYTANU I POLSKA W 10 LAT JEST NAJBOGATSZYM PAŃSTWEM ŚWIATA!!!111one"
Albo że każdy prezydent i premier mają własnego agenta operacyjnego który dyktuje im co mają robić. Albo że CIA robi prowokacje na całym świecie.
Fakty są takie że wszystko powyżej jest wyjęte z jelita grubego.
Kocham mojego starego

mirekzwirek8 - Mój stary jest niereformowalnym koneserem filmowych teorii spiskowych....

źródło: comment_1672094175QrmPBIWkBBbxVW2Ym45syL.jpg

Pobierz