Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki, całe życie byłem bardzo casualowym graczem, głównie grywałem w multiplayery ale od kilku lat wręcz zakochałem się w fabularnych singlówkach jak Wiedźmin, The lasy od is i innych mainstreamowych wytworach AAA, zdaję sobię sprawę jak dużo perełek mnie omija i chciałbym określić swój gust - chciałbym sprobować kilku gierek z każdego gatunku i tutaj prośba do Was, proszę aby każdy czytający ten wpis napisał w komentarzu jakiś gatunek gier i jednego bądz kilku przedstawicieli np. CRPG - Pillars of Eternity 2, Baldurs Gate itd. jeśli się tego nazbiera to ułożę to w excelu i będę próbował i oceniał kazdą z pozycji. Dzięki wielkie !

#gry #xbox #ps5 #ps4 #pcmasterrace #xboxone #staregry
cleveland - Mirki, całe życie byłem bardzo casualowym graczem, głównie grywałem w mul...

źródło: comment_1672086231Xp8zNoA9yl03V9yP0zjMVP.jpg

Pobierz
  • 8
@cleveland: Trylogia Mass Effect, Dungeon Siege I i II, trójkę odradzam, bo to straszne gówno. Assasins Creed Origins, Odyssey i Valhalla, God Of War jak lubisz coś podobnego. Serię Fallout :) Dying Light 1 i 2 (według mnie 1 lepsza)
@cleveland: Outer Wilds - Gatunek? Eksploracyjno-przygodowa zagadka? Gra jedyna w swoim rodzaju gdyż masz tylko jedno przejście, nie jest taka sama po przejściu jej więc generalnie polecam iść totalnie na ślepo.
@cleveland: CRPG:Pathfinder: Kingmaker i Wrath of the Righteous, Divinity Original Sin I i II, Disco Elysium, Expeditions: Vikings i Rome, Wasteland 2 i 3, South Park: Stick of Truth i Fractured But Whole
Akcyjniaki TPP: Seria Batman Arkham (Asylum, City, Knight), Middle-earth: Shadow of War, Marvel's Spider-Man, God of War, cała seria Yakuza jeśli nie przeszkadza Ci japońszczyzna, Control, seria Uncharted, seria Infamous, Ghost of Tsushima, Star Wars The Force
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cleveland: halo halo, ale Gothic 1 i 2 ograłeś? Kusisz wiedzieć, że dopóki tego mie zrobisz to gra w propozycje od Mirków wyżej to jest nielegalna ( ͡° ͜ʖ ͡°)