Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rozmyślam ostatnio nad sobą i swoją seksualnością… Ogólnie mam 30 lat, zawsze hetero, w związkach mi się udawało, nie mam ani nie miałem problemów z dziewczynami( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnimi czasy miałem trochę fantazji o zabawie z facetem. Faceci absolutnie nie kręcą mnie, jeżeli chodzi o romatyczność, związki, przytulanie itp. Na ulicy nigdy nie obejrzałbym się za facetem, nie ma dla mnie kogoś takiego jak facet przystojny, goście na ulicy są dla mnie przezroczyści…

Podniecała mnie myśl o samym akcie seksualnym z facetem. Jako że ♯warszawa here, przeszukałem neta i znalazłem pewny publiczna toaletę na kruczej, w której są #gloryhole. Pewnego dnia jak byłem nieco #horny, pod wpływem impulsu poszedłem…

Skończyło się #oral z jakim anonimowym gościem z drugiej kabiny… Byłem tez drugi raz… szczegółów opowiadać nie będę, ale również akcja tym razem w kabinie już nieco mniej anonimowo…

Pls pomóżcie mi określić co ze mną jest? Można mnie uznać za #bi? Jak można nazwać moja orientacje? To już #biseksualizm, czy tylko pewnego rodzaju #kink, skoro ogólnie faceci mi się nie podobają i na zabawę miałem ochotę tylko z zachowaniem jako takiej dyskrecji…

#teczowepaski
#biseksualizm
#lgbt
#homoseksualizm
#heteroseksualizm
#hetero
#grindr
#sex
#niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a878366ee95d57c22333dc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma potrzeby wsadzania się w żadne szuflady i kategoryzacje.

Jeżeli chcesz się bawić, to się baw. Seksualność to spektrum, może w jakichś aspektach nie wpadasz w konwencjonalny heteroseksualizm przechodząc w sferę homo/bi.
  • Odpowiedz