Wpis z mikrobloga

Hej, szanowne Mirasy.

Jak wspominałem w poprzednim wpisie ( http://www.wykop.pl/wpis/6947421/hej-mirasy-na-dniach-skoncze-pisac-program-ktory-z/ ) jestem w trakcie pisania programu.

Teraz postanowiłem uchylić nieco rąbka tajemnicy i opisać o co chodzi.

Otóż piszę program - odtwarzacz muzyki, odtwarzacz linków, które Wy wrzucacie na mirko.

Linki będą się pobierały z odpowiedniego tagu ( #grajmi ) i dodawały do programu.

W ten sposób łatwiej będzie można dzielić się ukochaną muzyką z innymi.

To będzie coś na zasadzie radia, w którym każdy będzie mógł zostać djem.

Jeżeli chcesz dostać info, jeżeli mam Cię zawołać kiedy program wreszcie będzie

ukończony to zaplusuj ten wpis lub obserwuj tag #grajmiinfo lub wpisz się w komentarzu.

Mam nadzieję, że pomysł Wam się podoba. A w szczególności tym osobom, które ochoczo udzielają

się w tagu #muzyka

Pozdrawiam tych co już obserwują #grajmiinfo (9 osób).

Dzięki, cześć, czołem.

Do przeczytania później.
Pobierz
źródło: comment_Ex8zyE93wyPKeDQRPiRlNNFqzOH8EntA.jpg
  • 16
@duckar: no pomysł taki....hmmm będzie syf, mydło i powidło, głupi i głupszy etc. O wiele fajniejsze jest imgo coś co proponuje @VivereMilitareEst, tj. wybieram sobie tag(i), z których będzie mi streamować (btw a co jak się skończy? zapętla od nowa?). Wtedy wybieram co mnie interesuje i mniejsza szansa, że ktoś mi zapoda Mezo czy inną Urbańska.

Poza tym to mega pole do trollowania, przydałoby swoiste #czarnolisto, czyli nie pobiera
@efem: Czarną listę też rozważam i jeszcze kilka innych zabezpieczeń (np. przed zielonymi). Tylko nie w pierwszej wersji. Chcę wypuścić pierwszą wersję i zobaczyć jaka będzie reakcja ludzi, czy jest sens pisać dalej czy lepiej zająć się czymś innym.

O wszystkim opowiem w filmiku, który przygotuję, na którym pokażę jak działa program itp.