Wpis z mikrobloga

@s-k-fantasyfactory: @Catmmando: @Eternal_Hunter:
Co jest takiego trudnego w zrozumieniu że na przejściu się nie wyprzeda?
Bo wygląda na to że przekracza to zdolności intelektualne polskich kierowców.

Typ się piekli cały czas pytając czy przekroczył prędkość, a policjant mu tłumaczy że wyprzedzał na przejściu.

Dla mnie te mandaty są i tak za niskie. Mam nadzieje że zostaną podwojone w przyszłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak,
@Aerwin: jeżeli dojeżdżając do przejscia dla pieszych pzed którym jest samochód osobowy nie potrafisz obserwować otoczenia i określić czy na pasach może być pieszy czy nie to polecam zwrócić prawo jazdy z powrotem do płatków śniadaniowych

Bo najwyraźniej jesteś jednym z tych ślepych kierowców co zamiast obserwować otoczenie w trakcie jazdy chyba gapią się na no właśnie nie wiem na co
zapomniałeś dodać że na pustym przejściu dla pieszych


@Catmmando: Coś to zmienia w kwestii przepisów?
Może się mylę, ale przepis nie mówi nic o tym czy ktoś w okolicy pojazdu wyprzedzanego w ogóle jest.
@N__K: Masz na filmie jak byk że goście jadą 42-43 a koleś ich wyprzeda.
Napisz jeszcze że licznik prędkości samochodu mają specjalnie zmieniony żeby łapać biednych kierowców.
No uwzięli się! xD
@ntdc: Kolejny przyklad przepisu, ktory w swoim zalozeniu ma byc dobry i #!$%@? debili ktorzy nie zarrzymuja sie na pasach a jest wykorzystywany przez tajniakow / drony zeby #!$%@? mandaty. Ten przepis jest #!$%@? i napisany w taki sposob, zeby doic obywateli. Trzeba byc #!$%@? zeby myslec inaczej. Gdyby przepis obowiazywal w przypadku kiedy "pojazd wyraznie hamuje lub stoi przed przejsciem" to nawet i 30 tysi mandatu byloby dla mnie ok.
@ntdc: chlop wyprzedza ich na pasach. Praktycznie pieszy nie ma mozliwosci wejscia na pasy no chyba Ze wbije sie w boczne drzwi pojazdu. W tym przypadku radiowozu. ten przepis jest tak zyebany Ze szok. 1:25 policjant sie pyta czy nasz pojazd panu nie zasłania pieszych. Gdy by tam byli piesi to bys sam ch*ju glupi zachamowal i ich przepuscil.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ntdc: Tzn gość ma trochę racji, ten mandat powinien być taki gdy przy przejściu ktoś jest, a nie gdy dosłownie nawet 30m od niego nie ma żywej duszy, w takim wypadku powinien być i polowe mniejszy a punkty o dwa mniej, a gdy ktoś jest w okolicy przejścia albo już na nim te 1500 10pkt powinno być

@Lordon: tak a dodatkowo jak już jest i się go zachaczy samochodem to