Wpis z mikrobloga

@Dajpancenta: skrajnie wysokie sot są robione na pokaz. Pamiętaj o tym. Dam głowę# że nie osiągnął tego w normalnych warunkach, bo co wszyscy mają #!$%@? telefony a on jedyny taki fajny trafił w udana partie?

@Worior: ok 6h na lte. Na wifi mało co używam bo jak jestem w mieszkaniu to nie będę się męczył na takim małym gównie mając obok 2 duże monitory pełna klawe i myszkę. Dodam że
  • 0
@Wizun: Jestem użytkownikiem iPhonów od lat. Nie narzekam na iOS, jestem bardzo zadowolony, pytam po prostu o sot bo spodziewałem się czegoś więcej po 14 Pro
@Worior: na 16 możesz narzekać poprzednich nie znam, więc nie mogę powiedzieć że się popsuli czy nie. Widzę co jest teraz, telefon za 7k ma tak spaprany soft, że chińczyki z 2 letnim stażem się z niego śmieją
@Worior: ja też nie miałem o gdybym nie miał apple watch a i airpodsow bo to łączność z nimi wrzuciłem trakcie pracy generuje najwyecej fjuczerow to też pewnie bym olał te drobniejsze.
Generalnie to się da naprawić natomiast nie przypominam sobie nigdy, że producent jeśli coś spieprzył z softem przy drenażu baterii to potem naprawił realnie. Tymczasem Apple chyba nawet tematu nie podejmuje bo dodaje kolejne głupoty dla USA czy Kanady,
@Worior: mowa o 16.2?
Miałem pisać co się dzieje ale nie chce mi się i niczemu to nie służy, ja swoje jaja daje na zakładnika# że bugi są jakich na androidzie nie miałem i to w takim kombosie wartym łącznie 12k jak znajomy na żywo ma to samo to nie będę przez internet tego weryfikował.
Ergo albo nie nie 16.2, albo nie używasz ich, albo mnie trollujesz xD
  • 0
@Wizun: 16.2 nie troluje, ewentualnie nie zauważam tych błędów co ty. No nic wątek był skierowany do baterii wiec można temat zakończyć. Wesołych Mirku
@Worior: Dla mnie szału nie ma, spodziewałem się dłuższego czasu pracy baterii, a jest porównywalna jak mój 3letni android z którego się przesiadłem. Te 5h to ha mam z wyłączonym AoD, 5g, 120h i bez haptyki wibracji. Odświeżanie w tle tak samo wyłączone. Gdybym korzystał z wymienionych rzeczy wyżej to sot pewnie byłby 4h lub mniej
@Worior: Trochę odkopię, ale mam IP 14 PRO od listopada i też porażka z tą baterią. Planowałem upgrade’a na 15 PRO, ale nie wiem czy jest sens jeszcze dopłacać do i tak niemałej już sumy jak te baterie to poziom jakiegoś azjatyckiego średniaka.