Wpis z mikrobloga

  • 7
@Devhar najpierw rozzłoszczeni ateiści zaatakowali Matczaka za zwykły, nie obraźliwy, wcale nie atakujący ich wpis, a na drugi dzień znów atakowali kościół.

@vrim Szkoda że tolerancja wobec katolików jest jak najbardziej jednostronna.
  • Odpowiedz
@vrim: Problem w tym, że sugeruje tolerancje za wszelką cenę, te czasy już się skończyły.
Tolerancja aby miała jakikolwiek sens musi działać w dwie strony, co jest praktycznie nie osiągalne i to już nie tylko z powodu specyfiki katolicyzmu, katolików w Polsce, którzy są bardzo dalecy od jakiejkolwiek tolerancji dla innych ale również z powodu rosnącej w skokowej skali polaryzacji społeczeństwa do której PiS się wyjątkowo przyczynił
  • Odpowiedz
@vrim: Nic dziwnego skoro za pieniądze podatników państwowe media od 2015 roku dehumanizują opozycję w sposób bezprecedensowy i z wręcz prowokacyjną arogancją do porzygu xD
Efektem tego jest nic innego jak radykalna polaryzacja społeczeństwa, wojny polsko-polskiej
  • Odpowiedz
Tiaaa. Jakoś tak się jednak składa, że to wyborcy lolpozycji są bardziej nienawistni.


@vrim: Zobaczymy jak będą się zachowywać pisuary po przegranych przez * wyborach, jak będą bździć swoje odwieczne urojenia o "atakach na polskie", "atakach na kościuł świenty", "atakah na pamienć zamordowanego w Katyniu swientego Leha, najleprzego, najleprzego prezydęta Pofski!"
Ja mam w dupie opozycję. Ja nienawidzę
* tak samo mocno, jak putaina - bo to w zasadzie to samo:
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: To przynajmniej nie #!$%@? o tolerancji jak chcesz być takim samym #!$%@? jak mohery tylko z drugiej strony. Obrzydliwe i obłudne jest mówić o tolerancji jednocześnie będąc przesiąknięty nienawiścią.
  • Odpowiedz
To przynajmniej nie #!$%@? o tolerancji jak chcesz być takim samym #!$%@? jak mohery tylko z drugiej strony. Obrzydliwe i obłudne jest mówić o tolerancji jednocześnie będąc przesiąknięty nienawiścią.


@Herubin: Ale to Ty dzwonisz xD
  • Odpowiedz