Wpis z mikrobloga

Czy wy też macie takie uczucie, że #!$%@?ą was wszelkie programy ze śpiewaniem kolęd?
Najbardziej rzygać mi się chce na widok i dźwięk tzw. góralskich. #!$%@? mnie bierze, gdy widzę gamoni tzw. górali w tych ich koszulach, spodenkach, czasem kapeluszach i kożuszkach i #!$%@?ą na tych skrzypkach jakieś "oj maluśki maluśki" czy inne piździelstwo. () A Polacy jeszcze tam jeżdżą i dają im pieniądze. ()

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #wigilia #swieta #bozenarodzenie #zenada #zalesie #przemyslenia ##!$%@? #gory #tatry
  • 84
kevina,


@dzar:

Kevin jest równie żenujący na świętach. Wmówiono masom, że to element tradycji, że "my Polacy tak mamy" i na święta ogląda się Kevina. A w gruncie rzeczy dla polszmatu jest to wymówka, żeby nie inwestować w nowe licencje na emisję nowych, ciekawych tytułów w primie wigilijnym/świątecznym i rok w rok powtarza się to #!$%@? o chłopaczku i gamoniowatych złodziejaszkach. Sam za małolata na święta lubiłem oglądać "Potop" (sic!), ale
@spiegelglas: wesołych kumplu, w temacie górali jestem z tobą. Ja na prawdę raczej na większość rzeczy jestem obojętny ale góralskie śpiewy, kolędy, wstawki w reklamach typu „Kupuj u nas, Hej!”, „Termy Bania, zaprosomy calo rodzina, hej!” powoduja u mnie mnie chęć powieszenia się. Lata jeżdżenia do Zakopanego wyrobiły we mnie poczucie ze wszystko co góralskie to #!$%@?, kiczowate i na pewno Cię ktoś chce #!$%@? na kasę. Ehh za grosz wyczucia