Wpis z mikrobloga

@Pyrpyrpry: Ja zaliczyłem kłótnię o polityce, wysłuchałem żali, że nie każdy jest taki analityk i tylko co dziesiąty w PL wie co to marża, a istotne jest tylko to, że paliwo u nas tańsze (nominalnie) niz w Niemczech. Oczywiście, że ośmiorniczki i ze w tym kraju się nigdy nic nie zmieni. Ale zwieńczone sukcesem. Stary powiedział ze dla mnie zagłosuje na PO (choć postulatem było tylko niegłosowanie na PiS)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CJzSanAndreas: na mnie i różową siostra się obraziła w święta 2020. #!$%@? na moją różową głupoty za plecami i delikatnie dałem jej do zrozumienia, że nie jest mile widziana u nas.

Po jakichś kilku miesiącach pogodziliśmy się z moją matką i siostrą. Było to gdzieś w maju 2021. W sierpniu 21 wyjechałem na kontrakt. Po 6 tygodniach w CH siostra chciała wbić do nas "z bratem się zobaczyć" - nagle "wsparcia"
@Pyrpyrpry:
Wigilia odhaczona:
-Nie poklocilem sie ze starymi
-nikt nie darl ryja
-nikt nie opowiadal tej samej historii 3 razy
-nie wynudzilem sie bo lubie swoja rodzine 2tys km ode mnie.

Za to:
-zamowilem sobie z restauracji: Nambali, Biryani(prawns) i Dansak(chicken).
(i jeszcze dostalem pyszny gratis plus zyczenia swiateczne)

Najedzony jak bOnk, siedze se na wypoku i szkaluje boomerow oraz januszy.
Bo lubie :)
Polecam taka wigilie!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cweliat: stary jeszcze się nie nauczyłeś że się o polityce przy stole nie gada? Ja zawsze mówię że nie chce mi się gadać o polityce a jak ktoś dalej ciągnie to zmieniam temat i elo ( ͡° ͜ʖ ͡°) o ile opozycja krótko przytaknie tak pisowcy będą z uporem i złością bronić i ciągnąć temat. Nie warto