Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@qwerss: pierwsza była żabka z abonamentem na kawę. Ogólnie fajny pomysł, ja kiedyś traktowałem takiego hotdoga jako śniadanie. A 69zł/mies za 1 posiłek to naprawdę dobra cena.
Główny zysk będzie w tym, że klient dzięki temu będzie tankować tylko na tych stacjach, może czasem zapomni przyjechać, a jeśli już przyjedzie, to może kupić coś jeszcze. Student mający po prostu taką stację w drodze do uczelni to najgorszy klient ( ͡°
@wh0ami: Mi nie chodzi o smak, bo tez lubię co jakiś czas hot dogi, ale o syf chemiczny który jest w środku. Nie wyobrażam sobie tego jeść codziennie ;)
  • 0
@Blomex w Skandynawii od lat jest abonament na kawę, praktycznie każda sieć to oferuje. Lata temu dostawało się specjalny kubek termiczny i lało się w niego ile się chciało, obecnie jest naklejka hologram na własny kubek i w cenie około 150zl mamy roczny dostęp do kawy na stacjach danej marki.

Gdy jeszcze za czasów Statoil przyjechałem ze swoim kubkiem do Polski to pani zrobiła wielkie oczy jak jej pokazałem naklejkę i ostatecznie