Wpis z mikrobloga

Mam takie wspomnienie z dzieciństwa, kiedy miałem z 7-8 lat: choinka dopiero co ubrana, rodzice skupieni na świątecznych obowiązkach, było późno, w telewizji leci "Grom w raju" z Hulkiem Hoganem, a ja po dywanie zapierdzielam tą motorowką.

Ten rok był dla mnie rokiem odejścia od kupowania zestawów. Chyba nic nie kupiłem. Ceny masakryczne za bądź co bądź plastikowe zabawki. Nie wiem też, jakie serie miałbym kupować. City nie ma podjazdu jak dla mnie do starych konstrukcji miejskich w Lego System. W mojej ulubionej kiedyś serii Ideas wypuszczają same crapy. Zamek wyszedł bardzo fajny, ale mógłbym go łyknąć, gdyby został umieszczony na pułapie cenowym Barakudy. Koniec końców trochę starych zestawów z kolekcji budowałem. A, no i tag stracił znaczną część uroku, bo zbanowali @damw

Życzę Wam jutro fajnych zestawów pod choinką! I spokojnych, rodzinnych świąt!

Pzdr @hoppek @janusz_mustermann @MojszeZimmerman

#lego
piotrveyner - Mam takie wspomnienie z dzieciństwa, kiedy miałem z 7-8 lat: choinka do...

źródło: comment_1671805496550dRQyc9tsKBCx5yLRUFX.jpg

Pobierz
  • 11
@piotrveyner: Piękny zestaw, miras ()
Ja obecnie też już nie kupuję Lego jak szalony, głównie ze względu na obecne ceny. Ostatni duży zestaw jaki kupiłem, to była kuznia, kilka miesięcy temu. Na dzień przed podniesieniem jej ceny, bo jesscze była dobra promocja XD
Ale tak - ten tag dla mnie podumarł. Bez damwa to nie to samo.

Wesołych i spokojnych świąt!
@piotrveyner: Statki z tamtego okresu były genialne. Ja miałem odziedziczony po kimś taki niebieski kontenerowiec z doczepianym balastem, można na nim było wszystko zabudować i dalej pływał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Troche też mam ten sentyment że kiedyś to były zestawy a teraz nie ma zestawów i bardziej patrzę niż kupuję. Podobają mi się już chyba tylko niektóre Creatory z budynkami i Friendsy, ale szkoda mi pieniędzy
@piotrveyner: U mnie w tym roku po podwyżkach spore hamulce, nówek kupiłem raptem kilka. City faktycznie słabo, chociaż ta podseria rolnicza jeszcze ujdzie. W przyszłym półroczu mam od City wolne xD

Ideas nigdy bardziej mnie nie interesowało, mam chyba tylko Barracude. No i Zamek.

Co do tagu - ja mam zawsze problem z tym, ze ja bym chętnie sobie popisał, ale nigdy nie mam na to czasu by to miało ręce
janusz_mustermann - @piotrveyner: U mnie w tym roku po podwyżkach spore hamulce, nówe...

źródło: comment_1671828790aIE3SsPprC2FQkHmyWrnyP.jpg

Pobierz
@piotrveyner piękna motorówa, zazdroszczę.
A co do tagu to tak jak wielu widzi - traci urok :(
Często pod tagiem pojawiają się jedynie fotki co ktoś fajnego kupił/ promki Niestety mało ciekawych rzeczy :(
Więc wszystkim fanom lego życzę wesołych świąt, fajnych udanych zestawow i ożywienie tagu.
Niech tu damw wróci choćby pod innym tagiem ;)