Wpis z mikrobloga

Tydzień temu zostawiła mnie pierwsza i najpewniej jhedyna dziewczyna, poznałem ją mając 31 lat, w niedzielę z żalu wywaliłem wszystko co zostawiła a dziś z jeszcze wiekszego żalu grzebałem w śmietniku za tym wsystgkim ( ͡° ʖ̯ ͡°) niestety tego na czym mi najbardziej zależało czyli na wspólnym zdjęciu i na wiadomości na kartce papieru którą mi zostawiła po miesiacu znajomości gdzie dziękuje za moją miłość, nie udało mi się odzyskać, pewno już wywieźli ten worek na wysypisko ( ͡° ʖ̯ ͡°) myślałem że pierwszy raz od 8 lat z kimś spędzę święta a tu takie coś, ja #!$%@?ę, na #!$%@? żyć? znowu tylko pustka i przerażająca samotność, piszę to wszystko i płaczę, nie mam komu się wyżalić, mam tylko ochotę pić wódkę żeby choć na trochę zapomnieć o bólu :( bo już nie chodzi o nią tylko o to że najpewniej nigdy nikogo nie znajdę, albo bede musiał czekać kolejne 31 lat xd #!$%@? mać, niech ktoś mnie zabije #zwiazki #zalesie
  • 12
@weteye: Dla niej swego czasu przestałem pizgać kryształ a teraz się okazuje że kumpel nie może już pomóc z załątwieniem, a innego typa nie znam xd zostaje mi wóda niestety
@bezsensutenwykop: czasu mam w #!$%@?ę, gorzej z pieniędzmi haha już połowę połówki obaliłem i już mi lepiej xD jeszcze te ćwierć dokończę pójdę spać a jutro wsio od nowa i 25 znów i 26 znów a potem do roboty i będzie z górki
@JigglyJoe: Przestań się mazać bo tylko pogarszasz swoją sytuację. #!$%@?ć te zdjęcia i kartki papieru i tak tylko by gniły w szufladzie. Znajdź se inną albo skocz z okna, wszystko jedno, tylko nie zachowuj się jak pipa. Ja #!$%@?.