Wpis z mikrobloga

@mleko23: płcie są dwie i basta. Nie ma czegoś takiego jak płeć społeczna czy płeć psychologiczna. Są za to role społeczne, ale płcie są dwie, ewentualnie obojnactwo jako anomalia. To zaimkowanie to jest po prostu zwyczajna fanaberia rozpieszczonych gówniarzy, którzy zamiast przepracować traumy tworzą z tego ideologie. Minusy tutaj.
Ale w języku polskim nie występują he she they. To jak mam mówić?


@Therionn:

A skąd wiadomo np na sali wykładowej kto jest niebinarny? Załóżmy typ myśli ze jest kobieta, ale wyglada jak każdy inny chłop, wstaje na początku wykładu i krzyczy jestem she her?


@Kolti: to dość łatwe - kiedy zwracasz się do grupy osób i nie ma potrzeby werbalizowania ich płci, mówisz "państwo".
@mleko23: AI wykosi kupe ludzi z rynku gównopracy więc trzeba zapętlić ich mózgi w jakimś bełkocie w taki sposób, żeby ten bełkot byłdla nich jednoczesnie samorealizacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ty masz sie sam domyśleć inaczej go obrazisz ( ͡º ͜ʖ͡º)


@quaz2020 @Kolti

Dokładnie tak to wygląda. Kumpel podczas doktoratu miał trochę wykładów całkiem niedawno i miał na ten temat pogadankę z kimś z działu do spraw studenckich. W skrócie to nie można o to pytać, jakimi zaimkami się ktoś posługuje, czy jako kto się identyfikuje tylko trzeba mieć nadzieję, że samo powie. Jak nie jesteś pewien
@Zabojcza_Rozowa: bo to ćoś w rodzaju gwałtu na sumieniu z tymi zaimkami, mamy udawać, że widzimy np. kobietę, kiedy wiemy dobrze, że to facet. Masz się zmuszać i mówić co innego niż sądzisz.
spokojnie, chyba żaden zaimkowiec nie ma więcej niż 13 lat.


@pierogu:

Myśle, ze ich zderzenie z prawdziwym światem będzie bolesne, i zniknie jak każda inna subkultura.


@Zabojcza_Rozowa:

To może nie być takie proste, niestety, zobaczcie, co się dzieje na Zachodzie (głównie w USA i chyba też mocno w Kanadzie), gdzie ta ideologia (tak, ideologia) rozpętała prawdziwe piekło kulturowe, i poważni ludzie czują się zmuszeni do ulegania takim urojeniom, natomiast każdy,
@BarkaMleczna: dziękuje za info ;* jeśli moje podejscie to tego spowoduje wyklęcie mnie przez to środowisko, to nie ukrywam, ze będzie mi to na rękę xD Skrajna lewica to banda debili, płatków śniegu, którzy chcą być w centrum, wszystko ich obraża i powoduje traumy. Myśle też, ze Polsce daleko do zachodu (w tym przypadku to dobrze) o takie akcje raczej szubko u nas nie przejdą.